دیزاین داخلی خانه

این خانه در حومه ی زیبای Ljubljana ، پایتخت اسلوونی واقع شده است که با روستایی احاطه شده است.این خانه برای یک خانواده ی روشن فکر ، با یک بچه کوچک که از فشار روزمره و شلوغی شهر به این جا پناه برده اند طراحی شده است.و اکنون از تمامی مزایای زندگی شهری ، در این جا بهره مند هستند. دیزاین داخلی خانه آپارتمانی متفاوت با دیوارهای تاشو برای این خانواده ایجاد کرده است.

مشتریان مورد نظر می خواستند یک زندگی معاصر را درون یک محیط سنتی تجربه کنند و دوست داشتند این ارتباط، بین فضای داخلی و بیرونی طرح به وجود آید.تقاضاهای اصلی در ارتباط با ادغام اتاق نشیمن،اتاق غذاخوری و آشپزخانه بود.در دیزاین داخلی خانه دیوارهای تاشو در این مجموعه فضایی انعطاف پذیر به وجود آورده اند.

طراح این پروژه گفت:به دلیل آرایش و تجهیز زیاد فضای اتاق نشیمن، ایده ی اولیه ما بر مبنای تقسیم تمام خدمات لازم، روی یک دیوار طولی در اتاق نشیمن بود که این امکان را فراهم می سازد از ظرفیت اتاق نشیمن به طور مناسب استفاده شود.

با یک طرح ساده، ما یک دیوار سفید روشن طاقچه دار طراحی کردیم که نشانی از نقش معماری در پروژه می باشد.

چوب درخت بلوط به علت نزدیک بودن جنگل های این درخت ، مصالح غالب استفاده شده در طراحی داخلی این خانه می باشد.طراحی دیواره ها به صورت تاشو و قابل تغییر باعث تنوع و جذابیت فضای داخلی این ساختمان شده است.

ترکیب این چوب با رنگ سفید تقریبا استریل ، ارتباط بصری بین زندگی شهری و زندگی سنتی ایجاد می کند.همان چیزی که مشتریان دوست داشتند.