دیزاین آشپزخانه جذاب و عالی

هنگامی که صحبت از ترکیب مصالح می کنیم به روند فعلی ترکیب بسیاری از عناصر مختلف یک فضا،از جمله چوب،سنگ و فلز اشاره می کنیم. بسیاری از آشپزخانه های شیک از حس گرم چوب بهره می برند.گذشته از زیبایی ،سطح چوبی میز و کابینت به طبیعت باز می گردند! وقتی برای اولین بار این آشپزخانه […]

هنگامی که صحبت از ترکیب مصالح می کنیم به روند فعلی ترکیب بسیاری از عناصر مختلف یک فضا،از جمله چوب،سنگ و فلز اشاره می کنیم. بسیاری از آشپزخانه های شیک از حس گرم چوب بهره می برند.گذشته از زیبایی ،سطح چوبی میز و کابینت به طبیعت باز می گردند!
وقتی برای اولین بار این آشپزخانه را کشف کردیم تحت تاثیر قرار گرفتیم.فکر اضافه کردن جزییات برنجی به یک فضای تحت سلطه تن خاکستری سرد به نظر تکان دهنده و ظریف می آمد.بله این آشپزخانه جلوتر از زمان بود و ما در حال حاضر چوب و برنج وسنگ و رنگ های نقره ای را ترکیب می کنیم.

این آشپزخانه فوق العاده از آپارتمان مسکونی Black & milk با چوب و کاشی هایی با سبک مرمر کارارا که قدیمی نمی شوند طراحی شده است.

از آنجاییکه ترکیب مصالح در آشپزخانه های امروزی در حال تبدیل به روش ثابتی است،ترکیب فلزات به طور فزاینده ای در فضای آشپزخانه های مدرن به کار می رود.این که شما لوازم فولادی ضد زنگ دارید به این معنا نیست که وسیله های فلزی شما همه باید نقره ای رنگ باشند.در زیر آشپزخانه فوق العاده ای را می بینیم که شامل کوارتزیت ،چوب گردو و کاشی است و دارای جزییاتی از برنج می باشد.
برنج به طور گسترده ای در حال تبدیل شدن به یک جز اصلی آشپزخانه است.بر روی همه چیز ،از نورپردازی تا ظروف نقره ای ظاهر می شود.چرا برنج ،وقتی که رنگ های نقره ای در اتاق وجود دارد؟برای اینکه غیر منتظره است و به فضا گرما می بخشد و به خاطر اینکه در ترکیب بسیار جذاب می باشد.
اما همه اینها فقط در مورد برنج نیست!مس نیز در حال بزگشت است و آشپزخانه زیر ثابت می کند که وقتی مس به سبک التقاطی مدرن اضافه می شود،کمی از مس می تواند فضای آشپزخانه را متحول کند.
Houzz درروند پیش بینی طراحی اخیر خود در ۲۰۱۶ طرحی تازه و هیجان انگیز را به نمایش گذاشته است.فولاد ضد زنگ سیاه. ما همچنان فولاد ضد زنگ سیاه را دوست داریم و برای یک طرح خاص ،فولاد ضد زنگ مشکی را انتخاب می کنیم که یک خاتمه مشکی براق به کار اضافه می کند.
سطوح ضد آب بالای سینک چیز جدیدی نیست ولی از آنجاییکه علاقه زیادی به بافت های کنار هم وجود دارد،بیشتر و بیشتر از کاشی برای این سطوح استفاده می شود.درزیر یک نمونه کلاسیک را می بینیم.
به طیف وسیع عناصری که در آشپزخانه زیر به کار رفته از طرح کفپوش تا دکور توجه کنید.به لطف دیوار های سفید،فضا ساده و سبک است.سطح کاشی سفید مقدار مناسبی از بافت را اضافه می کند و فضا را با طراوت نگه می دارد.
یکی از روش های طراحی سطوح بالای سینک استفاده از الگو و طرح های غیر منتظره است.مانند طرح جناقی زیر.
به طرح راست گوشه دیوار آشپزخانه و جزییات آن توجه کنید.
برای تنوع طرح دیوار سعی کنید از کاشی هایی در رنگهای دیگر غیر از سفید استفاده کنید.ما طرفدار رنگ سیاه کاشی در آشپزخانه زیر که شامل رنگ چوبی و دیوار آجری است،هستیم که عمق و غنا به آن می بخشد.
کاشی طرح پنی به شکل رو به افزایشی در دیوار آشپزخانه دیده می شود.ظاهر این دیوار زمینه ای را برای به چشم آمدن ویژگی هایی از قبیل شیر آب برنجی فراهم کرده است.
این مطلب را با تاباندن نور نقطه ای مانند گروهی از چراغ های آویز به پایان می بریم.یک روش محبوب : تاباندن یک سری از چراغ های آویز یکسان ،بالای جزیره آشپزخانه!
www.decoist.com