دکور کابینت

شرکت سوئدی Claesson Koivisto Rune  که در زمینه ی معماری و طراحی صنعتی فعالیت می کند در سال ۱۹۹۵توسط سه طراح به نام های Mårten Claesson, Eero Koivisto و Ola Rune در شهر Stockholm تاسیس شده است. این شرکت کمدها و کابینتهای مینیمالی ، زیبا و رویایی را طراحی نموده است

دکور کابینتها و کمدهای یکپارچه ی طراحی شده توسط این کمپانی ، دارای دیزاینی پیوسته و روان و دوستانه می باشد.از ویژگیهای مهم دکور این کابینتها طراحی متفاوت دربهای آنها است.در طراحی دربها،طراح اشکال غیرهندسی (شکلی ما بین دایره و مربع ) را با سایز و رنگهای جذاب و متفاوت در کنار هم قرار داده است و بدین وسیله ساختاری یکپارچه و زیبا را به نمایش گذاشته است.

شکل و دیزاین دربها یادآور نتهای موسیقی است.یک نت موسیقی به تنهایی ارزشی ندارد و نمی‌تواند آهنگ جالبی ایجاد کند. هرچقدر هم این نت خوش‌صدا باشد، دلیلی نداردکه موسیقی نامیده شود.نت‌های موسیقی هم وقتی دست به دست هم بدهند، می‌توانند آهنگ زیبایی را ایجاد نمایند. مشروط بر آن‌که در یک ارتباط منظم و منطقی و پیوسته با هم باشند. نمی‌توانیم چند نت را بدون هیچ معیاری کنار هم قرار دهیم و انتظار داشته باشیم آهنگ زیبایی خلق شود.

دیزاین این کمدها و کابینتها به قدری زیباست که با نصب آنها درهرفضایی آهنگ و اتمسفری خاص در آن فضا ایجاد خواهد شد.

منبع:http://freshome.com