دکور خانه

دکور این خانه یک فانتزی خالص است و در آن از جلوه های ویژه خاصی مربوط به ۲۰ سال قبل که برای فیلم و تلویزیون طراحی شده استفاده شده است.بعد از اینکه طراحی اولیه این فضا به کمک نرم افزارهای سه بعدی سازی انجام شد سازندگان مکزیکی توسط متریال متفاوتی نظیر سیمان ، میلگرد ، […]

دکور این خانه یک فانتزی خالص است و در آن از جلوه های ویژه خاصی مربوط به ۲۰ سال قبل که برای فیلم و تلویزیون طراحی شده استفاده شده است.بعد از اینکه طراحی اولیه این فضا به کمک نرم افزارهای سه بعدی سازی انجام شد سازندگان مکزیکی توسط متریال متفاوتی نظیر سیمان ، میلگرد ، شبکه ای از مش و… به آن زندگی بخشیدند.بودن در این فضا و لمس یک طراحی دیوانه وار سازمان یافته که به واسطه خلاقیت و استعداد هنری سازندگان به وجود آمده است به درستی یک تجربه ی جادویی و لذت بخش است.

Casa Dr Seussیکی از سازندگان جسوری است که المانهای خاص ساخته شده توسط وی، از رویاهای سورئالش نشئت گرفته است. در این طراحی خاص زمانیکه از روی زبان و سپس قفسه های کتاب عبور کرده تا خود را به تخت خواب برسانید یا زمانیکه که ستون فقرات یک دایناسور که مشرف به تراس است را مشاهده می کنید و یا با دیدن دیزاینهای جذاب دیگر در این فضا به راستی یک دکور متفاوت را تجربه خواهید کرد.

در کار جسورانه ی Casa Dr Seuss همه چیز هدف است و گیوتین ۲۰ فوتی که در نمای جلو قرار گرفته علاوه بر ترساندن لبخندی را بر لبان رهگذران می نشاند . در دکور خانه زیرتنها از نورهای LED استفاده شده است.جکوزی این خانه در فضایی غار مانند غوطه ور است و آب آن از طریق گرمکنهای خورشیدی گرم می شود.

این خانه با طرحی دیوانه وار متعلق به همه نیست بلکه متعلق به کسانی است که به دنبال تجربه ی عشقی واقعی هستند عشق واقعی تنها جایی هست که در آنجا تخیل حادث می شود.