دکور اتاق کودک
کودک و نوجوان

دکور اتاق کودک

۰
(۰)
رنگ نارنجی یکی از رنگهای گرم و ترکیبی از رنگهای زرد و قرمز است .استفاده از رنگ نارنجی، به هیچ عنوان در اتاق خواب‌ توصیه نمی‌شود، زیرا این رنگ احساسات را تحریک کرده و ممکن است افراد را عصبی کند. در اتاق خواب بهتر است از رنگ نارنجی به عنوان یک رنگ کمکی استفاده شود.به عنوان مثال استفاده از این رنگ به عنوان یک رنگ فرعی در کنار رنگی خنثی مانند توسی ، باعث ایجاد جذابیت و هیجان بیشتر در فضا می گردد.تیم طراحی با توجه به فضای اتاق و دیوار یک تکه ی بلندی که در آن وجود داشت ، یک دیوار دکوراتیو پازلی طراحی کرده و با استفاده از انرژی حاصل از ترکیب رنگهای زیبای نارنجی و توسی هیجان و جذابیت بیشتری در دکور اتاق کودک ایجاد نموده است.
برروی ضلع دیگر این اتاق کمدی طراحی شده که در آن دوایری با قطرهای مختلف برای قراردادن وسایل مختلف تعبیه شده است. این کمد زیبا علاوه برجنبه ی کاربردی دارای جنبه ی سرگرمی است. کودک با بالارفتن از آنها می تواند به فضای دنجی که در بالای کمد وجود داردسترسی پیدا کند واز این فضا به عنوان فضای استراحت یا مطالعه استفاده نماید.

در فضای اتاق به دلیل داشتن عرضی کم از دوعدد مبل تختخواب شو استفاده شده است و بدین صورت مشکل سیرکولاسیون حرکتی تا حدی مرتفع گشته است.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

مطالب مرتبط