نشیمن و پذیرایی

دکور اتاق نشیمن

۰
(۰)

استفاده از آینه و آینه کاری دارای پیشینه ی تاریخی در معماری و دکوراسیون داخلی است.آینه کار با ایجاد اشکال و طرحهای تزیینی منظم و بیشتر هندسی از قطعات کوچک و بزرگ آینه در سطوح داخلی بنا فضائی درخشان و پرتلالو پدید می آورد که حاصل آن بازتاب پی در پی نور در قطعات بی شمار آینه و ایجاد فضائی پر نور ، دل انگیز و رؤیایی است .

آب وآینه نماد پاکی و روشنایی ، راستگویی و صفا است و در معماری نیز همین معنا را دارد. آینه ها می توانند دکور فضای داخلی شما را دگرگون کنند. استفاده از آنها راه حلی ساده برای انعکاس زیبایی فضا است.از آنها می توان برای بزرگ جلوه دادن فضا،انعکاس نور،ایجاد عظمت و شکوه،زرق و برق دار کردن فضا ، عمق بخشیدن به فضا و یا به عنوان یک المان دکوراتیو استفاده کرد.

آیینه با هر اندازه و شکلی که باشد به سبب طرح و شکل زیبا و با وقاری که دارد یک شفافیت دوست داشتنی را به دکوراسیون داخلی هدیه می دهد وعلاوه بر این آینه بهترین وسیله ای است که به فضای داخلی حجم و وسعت می دهد.آینه بهترین وسیله برای تلألو نور است که در فنگ شویی نیز به آن خیلی اشاره شده است. همین خاصیت آینه است که به بزرگنمایی و درخشندگی خانه شما کمک می کند.از آنجاییکه آینه در هر مکانی به یک کانون توجه تبدیل می شود ، شما می توانید آینه را در اطراف شومینه ، در روی ستون ها ، در بالای یک مبلمان و یا میز ناهارخوری و یا روی درب کمدها و کنسولها قرار دهید.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

مطالب مرتبط