دکوراسیون منزل

درانتخاب دکوراسیون منزل سلیقه های متفاوتی وجود دارد که امروزه طراحان با توجه به سلیقه و علایق مشتری ها این کار را انجام می دهند.
طراحی این منزل که در ترکیه واقع می باشد با استفاده از سنگ های مرمر،چوب، فلز و بتن انجام شده است که تلفیق متریال های متنوع، سبک جدید و زیبایی ایجاد کرده است.

ساختمان شامل دو طبقه می باشدکه در طبقه اول یک سالن بزرگ به همراه آشپزخانه مدرن و طبقه همکف شامل سرویس بهداشتی و اتاق سرویس خدمات می باشد.دکوراسیون منزل هر طبقه متفاوت می باشد.

بزرگترین فضای خانه به اتاق نشمین تعلق دارد، صاحبخانه به دلیل داشتن مهمانی های زیاد و صرف کردن زمان بیشتری با دوستان خود نیاز به اتاق نشیمن بزرگ تری دارد.

بزرگ بودن اتاق غذا خوری و استفاده از چوب در میز نهار خوری و لوسترهای مدرن احساس آرامش را به مالک و مهمان های منزل القاء می کند.

طبقه بالا دارای اتاق خواب مستر و اتاق خواب نوجوان به همراه حمام می باشد، همچنین اتاق بازی و سرگرمی نیز در این طبقه قرار گرفته است.

با توجه به نیاز صاحبخانه در طراحی از خطوط ساده و در متریال از رنگ و بافت برای دکوراسیون اتاق خواب استفاده شده است که تاثیر قابل مشاهده ای در فضای اتاق ایجاد کرده است.

طراح:Mehmet Erciyas و Neslihan Erciyas
محل پروژه:منطقه Bosphorus استانبول
متراژ: ۲۴۰ متر مربع

منبع:www.contemporist.com