دکوراسیون رنگارنگ خانه ای در تایوان

استودیو طراحی Waterfrom تایوان، با الهام از الگوهای به کاررفته در لباس و پوشاک ، یک دکوراسیون داخلی رنگارنگ را در تایپه برای یک طراح مد جوان به نام Chen خلق کرده است. این خانه‌ی پر جنب‌وجوش  از کنار هم قرار گرفتن رنگ‌های روشن و تیره شکل‌گرفته و دارای جذابیت ریتمیک و هندسی است.

Waterfrom با مشاهده‌ی آثار هنری René Gruau تصویرساز مد شناخته‌شده، رنگ‌ها را به‌گونه‌ای جسورانه در فضا به‌کار گرفته که منعکس‌کننده‌ی سبک فرانسوی است.

فضای مطالعه به رنگ نارنجی ، اتاق نشیمن به رنگ آبی و آشپزخانه به رنگ مجلل طلایی است .درواقع رنگ‌ها به شکلی پویا در فضا پراکنده شده‌اند و درعین‌حال که مکمل یکدیگر هستند در تقابل با هم می باشند.

توسط متریال توری و شیشه،کتابخانه‌ی شفاف فلزی آبی‌ رنگی نزدیک ورودی خانه ایجادشده است. این متریال شفاف در تضاد با دیوار سفید درنتیجه‌ی یک ذوق هنری به وجود آمده است و به خوبی درعین‌حال که دو فضا را از یکدیگر جدا کرده آنها را به یکدیگر متصل کرده است. علاوه بر این اجسامی با شکل‌های انتزاعی به‌عنوان جزئیات ظریف دکوراتیو در داخل آن قرار داده‌شده است.

در فضای نشیمن از رنگهای سفید ، آبی و نارنجی به خوبی استفاده شده است.همانطور که می دانید آبی و نارنجی رنگ‌های مکملی هستند که در چرخه‌ی رنگ، کاملاً مقابل یکدیگر قرارگرفته‌اند و می‌توانند در کنار یکدیگر ترکیبی بسیار هماهنگ را به‌ وجود آورند.