دکوراسیون در خدمت بیماران خاص

آلفا یک سازمان خیریه غیرانتفاعی است که کنِت وامپلر در سال ۱۹۹۵ با توجه به تعداد درحال رشد افراد مبتلا به HIV در نیویورک آن را ایجاد کرد. این سازمان افراد دارای HIV مثبت را در زمینه هنر‌های تزئینی آموزش می‌دهد و پس از یادگیری به آن‌ها پیشنهاد کار می‌دهد.

تصویر 1
تصویر ۱

هدف این سازمان “تهیه یک مدل جدید توسعه اقتصادی برای افرادی که با HIV یا ناتوانی‌های دیگر زندگی می‌کنند است.” و این سازمان بخشی از یک جنبش بزرگ‌تر برای ایجاد روش‌هایی منحصر به‌فرد در کار، آموزش و تجارت درخدمت افراد دارای HIV و بیماری‌های خاص است.

بیانیه اهداف این سازمان شامل چهار جزء مهم است که به شرح زیر هستند:
-نزدیک شدن به قدرت التیام‌بخش کار نیک و مفید و بیان خلاق
-ایجاد آموزش و کار در یک محیط انعطاف‌پذیر و دوستانه یعنی جایی که نیاز‌هلای خاص کارمندان آن برآورده می‌شوند
-رقابت و موفقیت در بازار کار در زمینه کار‌های هنری و دستی باکیفیت
-تهیه یک مدل جدید توسعه اقتصادی برای افرادمبتلا به HIV یا بیماری‌های خاص

تصویر 2
تصویر ۲

دانش‌آموزان پیشینه تحصیلی متفاوتی دارند که ممکن است دارای تحصیلات معمولی یا پیشرفته مرتبط باشند یا نباشند. این سازمان طیف گسترده‌ای از خدمات شامل نقاشی‌های تزئینی سنتی به صورت سفارشی، تذهیب، گچ‌کاری و غیره را به دانش‌آموزان آموزش می‌دهد و در نتیجه تمامی این خدمات را نیز به معماران و معماران داخلی ارائه می‌کند.

این سازمان از زمان تاسیس خود توسعه بسیاری داشته‌است و به موفقیت‌های بسیاری دست‌یافته است. بسیاری از مجله‌ها و خبرگزاری‌ها از این سازمان گزارش تهیه کرده‌اند و همینطور حمایت‌های مالی بسیاری از سازمان‌های بزرگ تجاری و فرهنگی دریافت‌کرده است و آلفا در سال ۲۰۱۱ موفق به دریافت بزرگترین حمایت مالی خود از National Endowmentشد. این سازمان اکنون نیز به صورت حرفه‌ای به کار خود ادامه‌می‌دهد.