دکوراسیون داخلی مغازه

در شهر Kiryu Gumma ژاپن، اولین نمونه فروشگاه نان و شیرینی با فکر توسعه اینترنتی در آینده افتتاح گردید. این مغازه از سال ۱۹۳۰ مشغول به کار بوده و بعد از یک نوسازی و تغییر در دکوراسیون داخلی مغازه به صورت پیشرفته درآمده است با قصد این که تصویر جدیدی از فروشگاه محلی و جهانی را بوجود آورند.

رنگ خاکستری روشن رنگ برند این مغازه می باشد.برای دکوراسیون داخلی مغازه که شامل کاشی، چراغ، قاب های فولادی و کف از رنگ خاکستری استفاده شده است.استفاده از وسایل متنوع و متریال های خاص باعث تعادل در رنگ آمیزی فضا شده است، همچنین از پنل های چوب بلوط در کانترها و قفسه ها به دلیل گرمای نان و شیرینی ها استفاده شده است.

به حداکثر رساندن ارتفاع و عرض پنجره و انتخاب فریم باریک پنجره، روشنایی و طراوت بیشتری را به داخل مغازه هدایت می کند.

لامپ های فلورسنت در سقف تعبیه شده اند که باعث ایجاد فضای روشن و واضح شده است.میزهای بزرگ چوبی از جنس بلوط در وسط سالن مغازه قرار داده شده است.شلف های سفید در قفسه ها و قرار دادن چراغ های LED زیر شلف ها ی دیواری امکان خرید راحتی را برای مشتری فراهم می کند.

تابلو مغازه که نشانه فروشگاه می باشد از لامپ های نئون می باشد که از سمت ورودی و خروجی تابلو دیده می شود.مسیر ورودی و خروجی به فروشگاه از پارکینگ به صورت یک راه شیب دار برای افراد مسن و کودکان در نظر گرفته شده است.فروشگاه دارای فضای روشن و تمیز و در عین حال آرامش بخش می باشد.

معمار:SNARK
محل پروژه:Hamamatsucho, Kiryu, Gunma, Japan
منبع:www.archdaily.com