دکوراسیون داخلی خونه
معماری و دکوراسیون خانه

دکوراسیون داخلی خونه

۰
(۰)
استودیو طراحی Alexander Fehre که برروی طیف وسیعی از پروژه های معماری (اداری ،تجاری ، خانه های شخصی ، ساختمانهای عمومی ، نمایشگاهی و…) فعالیت می کند.ایده ی استفاده از الگوهای سفارشی و خاص را برای دیوارهای فضاهای مختلف این خانه برگزیده است.طراحی فضاهای مختلف به گونه ای انجام شده که علاوه بر ظاهری زیبا ، بخشهای مختلف دارای عملکردی مناسب نیز باشند.
در بازسازی این منزل مسکونی با توجه به نیازهای مالک ، آشپزخانه به گونه ای طراحی شده است که در محل نشیمن فضای آزاد و باز بیشتری وجود داشته باشد.مشکل عدم دسترسی به مکانی مناسب برای قرار دادن شیشه ها و یا لوازم تزئینی موردعلاقه به کمک استفاده از قفسه های دیواری برطرف شده است. امروزه تنوع در ساخت مدل قفسه دیواری باعث شده است تا افراد با سلیقه های متفاوت بهتر و راحت تر قفسه دیواری مورد علاقه خود را بیابند و هر روزه مدل های جدید قفسه دیواری جایگزین طرح های قدیمی می شوند.

سرویس بهداشتی به صورت باریک و بلند طراحی شده و در آن به کمک مدلی از کاغذ دیواری که رنگ های شاد و زنده ای دارد جذابیت ایجاد شده است .استفاده از آینه ای بزرگ در این فضا نگاه را به خود جلب کرده
و نور بیشتری را منعکس می کند.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

مطالب مرتبط