دکوراسیون داخلی آپارتمان

شرکت LYCS Architecture ، یک Campus Hong Kong که آپارتمان اشتراکی مخصوص دانشجویان است را طراحی کرده است. این شرکت دکوراسیون داخلی آپارتمان را به گونه ای انجام داده است که دانشجویان بتوانند از فضایی مناسب ، کاربردی و مدرن برخوردار باشند

Campus Hong Kong آپارتمانی متفاوت برای دانشجویان است که توسط شرکت LYCS Architecture طراحی شده است و هدف آن ایجاد راه حلی برای مشکلات اجاره نشینی در شهر های متراکم چین است.در شهر پرجمعیتی مثل Hong Kong ، هزینه زندگی بار سنگینی بر دوش افراد کم سن است. مشکل کاملا واضح است، آپارتمان های خوب گران تر هستند و آپارتمان های ارزان ، مناسب و راحت نیستند.

برای مقابله با این چالش، طراحان راه جدید و مقرون به صرفه ای پیدا کرده اند که در آن ۴۸ آپارتمان دانشجویی واقع در یک هتل را نوسازی کرده اند.مساحت داخلی هر اتاق تقریبا ۲۷ متر مربع (۲۹۰ فوت مربع) است.در این طرح، دیوار میان دو اتاق برداشته شده است و با میز بلندی جایگزین شده تا محلی برای مطالعه و گفت و گو ایجاد شود.

در این فضای محدود از هر اینچ آن استفاده شده است.تخت ها طوری طراحی شده اند که بتوانند رو به بالا حرکت کنند و میز مطالعه در زیر تخت قرار گرفته است تا از قضا به طور مفید استفاده شود. هر تخت شامل یک نردبان از جنس استیل ، پرده هایی برای حفظ حریم خصوصی، پریز برق و چراغ مطالعه می باشد.

وقتی پرده ها کشیده شده اند، شما فضای شخصی خود را خواهید داشت که در این فضا ، میله لباس ها، قفسه ها، کمد های قفل دار، فضای جداگانه برای چمدان ها و میزی شامل USB چند سوکتی ، همه به طور منظم قرار گرفته اند. هر واحد آپارتمانی نیز مجهز به سرویس بهداشتی، آشپزخانه و سایر وسایل ضروری روزانه می باشد.