دکوراسیون حمام کوچک
سرویس بهداشتی

دکوراسیون حمام

۰
(۰)

در دکوراسیون حمام کوچک، قبل از هر کاری باید بدانید که هر کدام از عناصر اصلی (روشویی، توالت فرنگی، وان، دوش و…) این فضا در بهترین جای ممکن قرارگرفته‌اند. این چیدمان باید به شکلی باشد تا امکان رفت و آمد در فضا مختل نشده و استفاده از هر کدام از آن‌ها دچار مشکل نشود. با این کار شاید حتی بتوانید تجربه‌ای متفاوت از دوش گرفتن داشته باشید.با چند تغییر ساده شما یک حمام شیک در خانه خود خواهید داشت.شلف‌هاو کمدها ابزارهای کاربردی هستند که می‌توانند در هر فضایی از خانه مفید باشند. با توجه به وجود انواع شوینده‌ها، حوله‌ها و ابزار‌ها در ابعاد کوچک در فضای سرویس بهداشتی‌ها، شلف‌ها وکمدها می‌توانند گزینه‌ای مناسب برای نظم دهی به این قسمت از خانه باشند.علاوه بر نظم دهی به کمک این کمدها از حداکثر فضای حمام نیز استفاده شده است.شلف، عنصری کاربردی برای خانه‌ای زیبا است. هنگام تعیین محل نصب شلف‌ها گوشه‌های دیوار‌ها را فراموش نکنید. وقتی که فضای کاربردی ما کوچک است باید بتوانیم با مدیریت صحیح از کمترین فضا‌ها استفاده کنیم. شلف‌های مثلثی شکل می‌توانند با نصب در گوشه‌ها مفید واقع شوند.

انتخاب کف پوش حمام نقش مهمی در تعیین حالت کلی دکوراسیون حمام دارد بهتر است کف پوش حمام از جنس سرامیک باشد زیرا هم بادوام تر است ، هم تمیز کردن آن راحت است ، هم نسبت به رطوبت حساس نیست و در موقع خیس شدن هم چندان لیز نمی باشد . حتما توجه داشته باشید سرامیک انتخابی برای حمام از نوع لیز نباشد .ممکن است سرامیک های بدون لعاب ارزان تر باشند اما دقت کنید که این سرامیک ها سریع کثیف شده و به مراقبت زیادی نیاز دارند .رنگ‌ها نقش تعیین کننده‌ای در ایجاد احساس کاربران در آن فضا دارد. رنگ‌های روشن در هر فضایی می‌تواند باعث شود که آن فضا بزرگ‌تر جلوه کند. بنابراین بهتر است شما هم در انتخاب رنگ حمام کوچک خانه خود دقت کنید.

قفسه‌های دیواری در ابعاد، اندازه‌ها و اشکال مختلف متناسب با سبک دکوراسیون داخلی می‌تواند به کار برده شود. با توجه به نیاز‌هایتان دست به انتخاب بزنید و بهترین گزینه را با توجه به شرایط انتخاب کنید.گاهی اوقات با ساده ترین روش می توان این کار را انجام داد.

روشویی خود را به شکلی انتخاب کنید که بتوانید از فضای زیر آن به عنوان قفسه‌ای برای نگهداری حوله‌ها و وسایل استفاده کنید. به کمک سبد‌ها با طرح و رنگی متناسب با دکوراسیون حمام می‌توانید به درون قفسه‌ها نظم بیشتری بدهید.

گاهی با توجه به ابعاد فضا امکان این وجود دارد که در قسمتی از آن، با قفسه‌های کشویی، بیشترین بهره را از فضای مفید برد. پس با دقت به فضای اطراف خود نگاه کنید و نکات مهم برای طراحی یک حمام زیبا را بشناسید.

سعی کنید پس زمینه حمام شما یک رنگ خنثی مثلا سفید باشد و رنگ های گرمی را به ان اضافه کنید تا ایجاد حرارت و تازگی کنید . برای ایجاد یک حمام بسیار ارام از رنگ های سبز ، ابی یا یاسی کمک بگیرید .ایجاد فرو رفتگی‌های طاقچه مانند یکی از ایده‌های طراحی حمام‌های کوچک است که به کمک آن می‌توان به وسایل کاربردی در حمام نظم داد.

دردکوراسیون حمام می توانید از انواع قفسه های مشبک استفاده کنید.

دردکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی کشوها و کمدها نقش به سزایی دارند.

استفاده از چنین کمدی در دکوراسیون حمام کمک بزرگی به خانم خانه برای نظم بخشیدن به این بخش خانه است.

منبع:http://www.architectureartdesigns.com

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

مطالب مرتبط

دکوراسیون حمام
سرویس بهداشتی

دکوراسیون حمام

۰
(۰)

این طرح دکوراسیون حمام به وسیله Monica Graffeo” مونیکا گرافو به صورت یک مجموعه مدولار و مستقل از یونیت های مختلف در سایز های متفاوت از چوب های خاص _که با لاک پوشیده شده است_ طراحی شده .
و همچنین در این طراحی از ظرف های شیشه ای متعدد و سنگ های تراش خورده بخصوصی استفاده شده است.

توجه به طراحی حمامی یکپارچه که از کف تا دیوارها ادامه می یابد و به جز به جز آن باید توجه شود، نتیجه ای زیبا و یکنواخت دردکوراسیون حمام به وجود آورده است.

“Susanna Mandelli “سوزانا مندلی لگن دستشوئی را با دو عدد پانل که بخش سیفون را می پوشانند و با الهام از نحوه ساخت حمامهای منطقه کارارا که منطقه استخراج سنگ های زیبا در ایتالیا می باشد،سروسی بهداشتی مدرنی را طراحی کرده است.این دکوراسیون حمام با سبک و روحیه ایتالیایی طراحی شده.

مجموعه ای یکنواخت و چشم نوازازدکوراسیون حمام که با طرح های دیگری که در ذهن داریم تفاوت دارد.

اجرای وان در کف به نحوی که برجستگی مشاهده نگردد در جهت شکستن پارادایم های گذشته است که وان را همواره بالاتر از کف در نظر می گرفتند.

عنوان سه

عنوان سه

این سرویس روشویی از سنگ یک تکه ای که در منطقه ی کارارا یافت می شود ساخته شده است.

عنوان پنجم

عنوان پنجم

ایده ی اولیه برای طراحی این سرویس این بوده است که تمامی آنچه که لازم است به خوبی به نمایش درآید و در دسترس باشد، بدون ایجاد تصوری از آشفتگی، و دقیقا بالعکس این در دسترس بودن تاثیرات خاصی را در زندگی روزمره ما می گذارد و محیط آرامی را ارائه می کند و دقیقا همانطور می نمایاند که در یک برنامه ریزی مناسب همه چیز به خوبی در جای خود قرار گرفته است.

عنوان ششم

عنوان ششم

طرح اسپرانتو راهی جدید را برای زندگی در حمام ها با بهره گیری از سلیقه های شخصی و نیازهای فردی ، ارائه می نماید.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

مطالب مرتبط