دکوراسیون حمام

در اینجا مجموعه ی جدیدی با عملکرد نگاهی نو به طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی حمام به نمایش گذاشته شده است.وسائل همگی به صورت سیستم های مدولار اجرا شده اند، کابینت، وسائل تکمیلی و متریال جدیدی که به منظور اجرای این حمام به صورت سفارشی و خاص مورد استفاده قرار گرفته است.

این طرح دکوراسیون حمام به وسیله Monica Graffeo” مونیکا گرافو به صورت یک مجموعه مدولار و مستقل از یونیت های مختلف در سایز های متفاوت از چوب های خاص _که با لاک پوشیده شده است_ طراحی شده .
و همچنین در این طراحی از ظرف های شیشه ای متعدد و سنگ های تراش خورده بخصوصی استفاده شده است.

توجه به طراحی حمامی یکپارچه که از کف تا دیوارها ادامه می یابد و به جز به جز آن باید توجه شود، نتیجه ای زیبا و یکنواخت دردکوراسیون حمام به وجود آورده است.

“Susanna Mandelli “سوزانا مندلی لگن دستشوئی را با دو عدد پانل که بخش سیفون را می پوشانند و با الهام از نحوه ساخت حمامهای منطقه کارارا که منطقه استخراج سنگ های زیبا در ایتالیا می باشد،سروسی بهداشتی مدرنی را طراحی کرده است.این دکوراسیون حمام با سبک و روحیه ایتالیایی طراحی شده.

مجموعه ای یکنواخت و چشم نوازازدکوراسیون حمام که با طرح های دیگری که در ذهن داریم تفاوت دارد.

اجرای وان در کف به نحوی که برجستگی مشاهده نگردد در جهت شکستن پارادایم های گذشته است که وان را همواره بالاتر از کف در نظر می گرفتند.

عنوان سه

عنوان سه

این سرویس روشویی از سنگ یک تکه ای که در منطقه ی کارارا یافت می شود ساخته شده است.

عنوان پنجم

عنوان پنجم

ایده ی اولیه برای طراحی این سرویس این بوده است که تمامی آنچه که لازم است به خوبی به نمایش درآید و در دسترس باشد، بدون ایجاد تصوری از آشفتگی، و دقیقا بالعکس این در دسترس بودن تاثیرات خاصی را در زندگی روزمره ما می گذارد و محیط آرامی را ارائه می کند و دقیقا همانطور می نمایاند که در یک برنامه ریزی مناسب همه چیز به خوبی در جای خود قرار گرفته است.

عنوان ششم

عنوان ششم

طرح اسپرانتو راهی جدید را برای زندگی در حمام ها با بهره گیری از سلیقه های شخصی و نیازهای فردی ، ارائه می نماید.