دکوراسیون جدید

یکی از راه هایی که می توان در زندگی روزمره تنوع ایجاد کرد تغییر دکوراسیون و استفاده از عناصر جدید درفضای زندگی است. لازم نیست برای این کار متقبل هزینه های گزاف شوید یا کل دکوراسیون را یکجا تعویض کنید. اگر تنها در بخش هایی از خانه تغییراتی ایجاد کنید یا با استفاده از عناصری جدید مثل تابلو یا گلدان فضای خانه را تازگی ببخشید دکوراسیون جدید ایجاد شده است که تا حد زیادی منظور شما را برآورده می سازد. درزیر نمونه هایی از استفاده ازعناصر تزئینی مکمل را که می تواند حال و هوای تازه ای به خانه شما بدهد نمایش داده ایم:

استفاده از شمع و قاب عکس و سایر اشیای تزئینی می تواند موجب ایجاد فضایی متفاوت در دکوراسیون جدید شما شود.

استفاده از کاغذ دیواری ، کوسن و اشیای تزئینی دکوراسیون شما را تکمیل می کند.

کاربرد قفسه دیواری همراه با تابلو، آباژور و سایر اشیای تزئینی کاملا حال وهوای متفاوتی به دکوراسیون اتاق پذیرایی شما خواهد داد.

پرده ، کوسن ، فرش ماشینی جدید می تواند فضای شما را کاملا متفاوت سازد.

استفاده از گل و گلدان جدید درخانه یکی از راه های ایجاد تغییر است.

اکسسوری یا اشیای تزئینی متناسب با سبک مورد نظر شما روش هوشمندانه و جذابی برای یک دکوراسیون جدید است.

دیوارها و کوسن های مناسب در ایجاد نمای تازه برای القای یک دکوراسیون جدید کمک های بزرگ و کم هزینه ای هستند.

ساعت های فانتزی همراه با اشیای تزئینی دیگر اگر با یک ترکیب رنگ و فرم مناسب ادغام شوند اعجاز خواهندکرد.

تابلوها امکان بزرگی برای تغییر ذائقه در دکوراسیون داخلی هستند. ترکیب های متفاوت و متنوع آنها می تواند فضا را به میل شما تحت تاثیر قراردهد.

استفاده از قفسه های دیواری به شما این امکان را می دهدکه بدون اشغال فضای موثر رنگ و روح تازه ای در دکوراسیون خانه خود ایجاد کنید.

شومینه همواره علاوه برکاربردش یک عنصر دکوراتیو به شمار می رود و شما با ایجاد حال و هوای متفاوت دراطراف شومینه می توانید گاه به گاه تاثیر بزرگی در دکوراسیون اتاق پذیرایی بگذارید.

ظروف تزئینی با فرمها و رنگ های زیبایشان می تواند حال و هوای جدیدی به فضای اتاق پذیرایی بدهند.

کاغذ دیواری یار همیشگی شما برای یک تغییر دکوراسیون سریع و راحت است.

تابلو کوسن جدید می تواند همانی باشد که شما برای یک دکوراسیون جدید به دنبالش هستید.

گاهی تغییر کاربری فضاهای ذخیره سازی مثل طبقه و کمدهای مختلف بدون درب می تواند به شما کمک کند تغییرات قابل توجه درخانه به وجود آورید.

نوع چیدمان و جابجایی اشیاء درخانه نیز گاهی بدون هیچگونه هزینه ای باعث می شود شما احساس کنید که وارد فضای جدیدی شده اید. اتاق نشیمن و پذیرایی خود را گاهی از زاویه دید فرد دیگری ببینید و از دوستانتان برای کمک به چیدمانی متفاوت کمک بگیرید.