دکوراسیون اتاق کودک

دکوراسیون اتاق مشترک دختر و پسر از محبوبیت بالایی برخوردار است.درطراحی مشترک اتاق دختر و پسر معمولا از رنگهایی استفاده می شود که در میان هر دوگروه محبوبیت دارند.

این اتاق کودک زیبا توسط استودیو neopolis برای خانواده ای جوان به همراه دختر سه ساله شان طراحی شده است. درطراحی این اتاق خواب زیبا به این نکته توجه شده که ممکن است در آینده این خانواده فرزند پسر نیز داشته باشنداز اینرو در انتخاب رنگ از پالت رنگی خنثی و چوبهای روشن استفاده شده است.معمولا تخت و کمد کودک دختر وپسر با یکدیگر تفاوت دارند،این اتاق دارای دو کمد بزرگ یکی برای اسباب بازی و دیگری برای لباس است ، در این اتاق خواب دو تختخواب بسیار ساده و دارای رنگی خنثی در امتداد هم تعبیه شده است.

میزهای تحریر به کار گرفته شده در این اتاق دارای ارتفاع قابل تنظیم است و می توان در سنین مختلف از آن استفاده کرد و درست بالای این قسمت قفسه ای برای قراردادن کتاب وجود دارد.

نقطه ی کانونی و مرکز توجه در این دکوراسیون ،المان دکوراتیو نورانی در فرم یک درخت است که درست در بالای تختخواب واقع شده است.از فرم این طرح دکوراتیو دایره ای شکل به طرق مختلف در بخشهای مختلف این دکوراسیون استفاده شده است.تمام اتاق مملو از رنگهای شاد و روح بخشی است که به خوبی با رنگهای روشن ترکیب شده و فضای پر نشاطی را ایجاد کرده است.
منبع:http://freshome.com