دکوراسیون اتاق خواب کودک

در این مقاله تعدادی از خلاقانه ترین و رنگارنگترین ایده ها ، جهت طراحی دیزاینهای متفاوت و رویایی برای اتاق کودکان و نوجوان رامشاهده می کنید.

آیا تا به حال با پیشنهاد رنگ انتخابی خود برای اتاق کودک، خود را به چالش کشیده اید؟ این اغلب اولین مشکلی است که هنگام خلق یک اتاق ایده آل برای کودکان و نوجوان به وجودمی آید.به طور مثال استفاده از یک کاغذ دیواری عجیب و غریب یا استفاده از یک پوستر بزرگ با ابعاد غیر معمول در یک فضای کوچک می تواند بسیار اغوا کننده باشد . با ترکیب کردن مجموعه ای از مبلمان های متنوع می توانید یک فضای سرگرم کننده و جالب ایجاد کنید که کمتر کسی تا به حال دیده باشد .این نوع ترفند در طراحی ممکن است القا کننده درک شما از دیزاین به روز دنیا باشد.
بچه ها دوست دارند در افسانه های کهن زندگی کنند.اگر شما می خواهید رویاهای آنان را به حقیقت بپیوندید با بررسی تصاویر زیر می توانید منطبق با شخصیت آنها طرح و رنگ مورد نظرشان راانتخاب کنید.استفاده از گوشه های شفاف و روشن برای ایجاد فضای سرزنده و بازیگوشی در اتاق بچه ها، تداعی کننده جهان افسانه ای آنهاست که در رویاهاشان می دیده اند.

تصاویر، اسباب بازی ها ، بازی ها ، ساختمان های کوچک و نقاشیهای روی دیوار،اتاق کودکان را برایشان تبدیل به یک جهان افسانه ای می کند.اگرچه بعضی از پدر و مادرها هزینه کردن برای دکوراسیون اتاق فرزندشان را بی فایده می دانند ولی از نظر ما این یک امر ضروری است زیرا در سریع تر برانگیختن افکار خلاقانه آنها بسیار موثراست.

برچسب بر روی دیوار، گلها، درختان، شخصیت های متحرک و یا مناظر، اغلب در اتاق بچه ها استفاده می شود.

یک اتاق عالی برای بچه هایی که واقعا تصاویر را دوست دارند.

هر کودکی آرزو دارد که در یک چادربخوابدو این تجربه در خانه ازخطرکمتری برخوردار است تا در جنگل. شما فقط نیاز به دو میله های چوبی، یک پتو، بالش و در نهایت سرهم کردن آنها دارید.

بیایید بازی ! این جمله ای است که بچه ها وقتی وارد این اتاق می شوند به زبان می آورند.زیرا اتاق خود را یک میدان برای سرگرمی با بالش، جعبه، نقشه ها و اسباب بازی ها می بینند.

استفاده از رنگهای سفید، فیروزه ای و صورتی ترکیب بندی این اتاق را بسیار دوست داشتنی کرده است و وجود یک ابر با لامپهای روشنایی در بالای تختخواب به جذابیت این اتاق افزوده است.

خطوط راه راه، مثلث، الگوهای سنتی به این اتاق روح و انرژی بخشیده است. ترکیبی درجه یک از سیاه و سفیدانتخاب مناسبی برای اتاق یک نوجوان است. که قوانین خاص پسر بودن را دارد.

طراحی یک قاب چوبی که دارای تشک و تخت است.