دکوراسیون آرایشگاه

در طراحی دکوراسیون آرایشگاه اولین قدم انتخاب تم مناسب است.تمی که باابعاد و اندازه آرایشگاه همخوانی داشته باشد.ممکن است تمی خیلی زیبا به نظر برسد ولی این زیبایی فقط در فضاهای بزرگ به چشم بیاید و بالعکس.

در انتخاب تم توجه به مدرن بودن در عین سادگی از اهمیت به سزایی برخوردار است.چیدمان مبحث دیگری است که توجه به آن در طراحی دکوراسیون آرایشگاه ضروری می باشد. مشتری تنوع را دوست دارد و به آرایشگاه آمده تا ظاهری شاداب و متنوع برای خود ایجاد کند. بنابراین دکوراسیونی موفق خواهد بود که در آن از رنگهایی که حس تازگی و شادابی را منتقل می کند استفاده شده باشد. دکوراسیون آرایشگاه زیبای زیر که در واقع یک سالن طراحی ناخن است و در Zapopan ، مکزیک واقع شده ، توسط Estudio ALA انجام گرفته است.با الهام از رنگ لاک که عنصر اصلی و کاربردی در این آرایشگاه می باشد،دکوراسیون آرایشگاه شکل گرفته است و با توجه به اینکه در هنر طراحی ناخن از رنگهای گوناگونی استفاده می شود. جهت تاکید روی این موضوع ، به غیر از سقف بقیه ی فضا کاملاً سفید در نظر گرفته شده است.
رنگهای متنوع به کار رفته در سقف نه تنها زیبایی خاصی به فضا بخشیده ، بلکه به نوعی تفکیک کننده ی فضا می باشد.به عبارت دیگر به کمک رنگها جایگاه کارکنان این سالن مشخص شده و اسامی آنها روی دیوار نیز درج شده است.

 

منبع:http://www.contemporist.com