ده ترند دکوراسیون داخلی در سال 2019
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

ده ترند دکوراسیون داخلی در سال ۲۰۱۹

۵
(۱)
استفاده از رنگ‌های طبیعی در دکوراسیون داخلی سال 2019
استفاده از رنگ‌های طبیعی در دکوراسیون داخلی سال ۲۰۱۹

۱-استفاده از رنگ‌های طبیعی در دکوراسیون داخلی سال ۲۰۱۹

بدون شک رنگ‌ها تأثیر بسیار زیادی در دکوراسیون داخلی هر فضا می‌گذارند. امروزه اکثر افراد با سلیقه‌های متفاوت گرایش بیشتری به سمت رنگ‌های طبیعی دارند و دوست دارند فضای زندگی خود را به محیطی که منعکس شده از زمین است، انتقال دهند. مخلوطی از بژ و خاکستری که جزء رنگ‌ها خنثی هستند و رنگ‌های غنی‌تر همانند سبز گرم، آبی پر رنگ و قرمز مایل به قهوه‌ای از دسته رنگ‌های طبیعی هستند که در سال ۲۰۱۹ در دکوراسیون داخلی استفاده می‌شود.

سبک Japandi در دکوراسیون داخلی سال 2019

سبک Japandi در دکوراسیون داخلی سال ۲۰۱۹

۲-سبک Japandi در دکوراسیون داخلی سال ۲۰۱۹

گاهی اوقات در دکوراسیون داخلی ترکیب کردن دو سبک، زیبایی بیشتری به فضا می‌دهد و سبک ژاپندی (Japandi) نمونه‌ای از ترکیب دو سبک است که در دکوراسیون سال ۲۰۱۹ خواهیم دید. در سبک ژاپندی زیبایی مدرن و روستایی سبک اسکاندیناوی با ظرافت زیادی با سبک سنتی ژاپنی ترکیب شده است و نگاه جدیدی از سبک مینیمالیسم را ایجاد می‌کند. به طور کلی در سبک ژاپندی بکار بردن وسایل مدرن در دکوراسیون خانه‌هایی با سبک روستایی است که با سبک ژاپنی ترکیب می‌شود.

دکوراسیون به سبک قومی، قبیله‌ای در دکوراسیون داخلی سال 2019

دکوراسیون به سبک قومی، قبیله‌ای در دکوراسیون داخلی سال ۲۰۱۹

۳-دکوراسیون به سبک قومی، قبیله‌ای در دکوراسیون داخلی سال ۲۰۱۹

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی، تمام انسان‌های جهان تنها با یک کلیک می‌توانند از سبک و دکوراسیون زندگی افراد مختلف در گوشه و کنار دنیا آگاه شوند. برخی از برجسته‌ترین طراحی‌ها و دکوراسیون‌های جدید از فرهنگ‌های آسیایی و آفریقایی الهام گرفته شده است. این سبک‌ها این روزها در بسیاری دکوراسیون‌های داخلی، مرسوم شده و در سال ۲۰۱۹ هم بیشتر شاهد آن‌ها خواهیم بود.

حتما بخوانید:  آباژور را چگونه در اتاق نشیمن به کار ببریم؟
استفاده از کاغذ دیوارهایی با رنگ‌های پر رنگ در دکوراسیون داخلی سال 2019

استفاده از کاغذ دیوارهایی با رنگ‌های پر رنگ در دکوراسیون داخلی سال ۲۰۱۹

۴-استفاده از کاغذ دیوارهایی با رنگ‌های پر رنگ در دکوراسیون داخلی سال ۲۰۱۹

کاغذ دیواری‌هایی با زمینه رنگ‌های پر رنگ در دکوراسیون سال ۲۰۱۹ بیشتر بکار برده می‌شوند. به طور کلی با استفاده از کاغذ دیواری‌هایی با طرح گل‌ها، پرندگان، ابرها و … می‌توان یک نقطه کانونی جدید در دکوراسیون داخلی خانه ایجاد کرد.

رنگ‌های ژلاتو، رنگ‌هایی مشابه رنگ‌های بستنی در دکوراسیون داخلی سال 2019

رنگ‌های ژلاتو، رنگ‌هایی مشابه رنگ‌های بستنی در دکوراسیون داخلی سال ۲۰۱۹

۵-رنگ‌های ژلاتو، رنگ‌هایی مشابه رنگ‌های بستنی در دکوراسیون داخلی سال ۲۰۱۹

استفاده از رنگ‌های ژلاتو در طراحی و دکوراسیون داخلی سال ۲۰۱۹ بسیار دیده خواهد شد. این رنگ‌های جذاب و ملایم اگر به درستی استفاده شوند زیبایی و جذابیت زیادی به فضای داخلی خواهند داد. شما می‌توانید با توجه به سلیقه خود این رنگ‌های زیبا را ترکیب کنید و بر روی یک یا چند دیوار استفاده کنید؛ یا حتی می‌توانید از این رنگ‌های جذاب در گلدان‌ها، صندلی‌های ناهارخوری و یا حتی کارد و چنگال‌ها استفاده کنید.

استفاده از نقوش هندسی در دکوراسیون داخلی سال 2019

استفاده از نقوش هندسی در دکوراسیون داخلی سال ۲۰۱۹

۶-استفاده از نقوش هندسی در دکوراسیون داخلی سال ۲۰۱۹

اگر چه در سال ۲۰۱۷ استفاده از نقوش هندسی را بر روی کوسن‌ها و فرش‌های مورد استفاده در دکوراسیون داخلی دیده‌ایم اما این بار در سال ۲۰۱۹ استفاده از نقوش هندسی بر روی کاشی‌ها، کاغذدیواری‌ها دیده می‌شود. تمرکز بر روی چیدمان دکوراسیون از روی لوازم جانبی، مبلمان‌ها و رنگ دیوارها خارج می‌شود و در سال جدید، کف‌پوش‌ها و سقف‌ها در طراحی دکوراسیون داخلی مورد توجه قرار می‌گیرند.

استفاده از فرش به عنوان یک پوشش دیواری در دکوراسیون داخلی سال 2019

استفاده از فرش به عنوان یک پوشش دیواری در دکوراسیون داخلی سال ۲۰۱۹

حتما بخوانید:  ماركتينگ خوگر و خبرنامه پایان سال 99

۷-استفاده از فرش به عنوان یک پوشش دیواری در دکوراسیون داخلی سال ۲۰۱۹

معمولاً تا به امروز برای دکوراسیون داخلی از تابلوها و قاب عکس‌های تزئینی بر روی دیوار استفاده می‌کردند اما بکار بردن فرش بر روی دیوار یکی دیگر از تزئینات و چیدمان ترند سال ۲۰۱۹ است که به عنوان یک قطعه هنری به خانه رنگ و بویی تازه‌ای می‌بخشند.

توجه به رنگ‌آمیزی و پوشش سقف در دکوراسیون داخلی سال 2019

توجه به رنگ‌آمیزی و پوشش سقف در دکوراسیون داخلی سال ۲۰۱۹

۸-توجه به رنگ‌آمیزی و پوشش سقف در دکوراسیون داخلی سال ۲۰۱۹

آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که برای سقف خانه خود از رنگ‌هایی به غیر از سفید و یا طرح‌های زیبا استفاده کنید؟ سقف اغلب به عنوان دیوار پنجم نامیده می‌شود اما معمولاً در دکوراسیون داخلی آن را نادیده می‌گیرند، در حالی که وقت زیادی را، صرف رنگ کردن دیوارها می‌کنیم. استفاده از رنگ‌های خاص و یا طرح‌هایی زیبا بر روی سقف به طور کامل یک فضا را تغییر می‌دهد و آن فضا را منحصربه‌فرد و متفاوت می‌کند. اتفاقی که در سال ۲۰۱۹ با آن روبرو خواهیم شد.

سبک آمبره در دکوراسیون داخلی سال 2019

سبک آمبره در دکوراسیون داخلی سال ۲۰۱۹

۹-سبک آمبره در دکوراسیون داخلی سال ۲۰۱۹

یکی از سبک‌های پرطرفدار رنگ‌آمیزی در دکوراسیون داخلی سبک آمبره است که طرفدارهای زیادی دارد و یکی از سبک‌هایی است که در سال ۲۰۱۹ از آن استفاده می‌شود. Ombre در دکوراسیون داخلی یک روند جدید است که بر اساس یک رنگ از تناژ و طیف رنگی تیره به روشن و از یک رنگ به رنگ دیگر تغییر می‌کند و طیفی از رنگ‌هایی را تشکیل می‌دهد که بسیار جذاب هستند و زیبایی خاصی به دکوراسیون خانه شما می‌دهند. برای اجرای این سبک نیاز به مهارت خاصی است که ما به شما توصیه می‌کنیم از کمک افراد حرفه‌ای و با تجربه غافل نشوید.

حتما بخوانید:  ده راه برای بزرگ‌تر نشان دادن اتاق نشیمن کوچک
گیاهان سبز در دکوراسیون داخلی 2019

گیاهان سبز در دکوراسیون داخلی ۲۰۱۹

۱۰-گیاهان سبز در دکوراسیون داخلی ۲۰۱۹

از دیگر تزئیناتی که در سال ۲۰۱۹ مورد توجه قرار می‌گیرد استفاده از گیاهان سبز در دکوراسیون داخلی است که روز به روز طرفدارهای زیادی پیدا می‌کند. طراحان داخلی معتقد هستند که گیاهان برای سلامتی مفید هستند و به تمیز کردن هوا در داخل خانه کمک می‌کنند. گیاهان آلاینده‌های هوا را جذب و رطوبت را تنظیم می‌کنند. قرار دادن گیاهان سبز در دکوراسیون یک روش کم‌هزینه برای اضافه کردن رنگ به داخل خانه است.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۵ / ۵. تعداد نظرات: ۱

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

مطالب مرتبط