دفتر شیکاگو
فضای اداری

دفتر شیکاگو

۰
(۰)

اکثر فضاهای کاری از این دست،از مزیت خلق فضاهای سرزنده و قابل گسترش، البته اگر طرح ساختمان اجازه توسعه های آتی را بدهد برخوردارند. که در طراحی و بازسازی لحاظ میشود . از آنجا که بخش هایی که در ارتباط مستقیم با مردم اند بازتاب کننده تصویر عمومی شرکت و کارآیی های آن هستند،امروزه چیدمان مبلمان دفاتر و نوع استفاده از پارتیشن و استفاده از رنگ و مدل های مبلمان اداری و میز مدیریت و میز کارمندی و … با هدف اصلی ایجاد محیطی گرم،سامان یافته و برون گرا طراحی می شود.در مجموع گرایش های امروز را میتوان در عملکرد گرایی و پویایی ،کوشش برای ترکیب فضاهای کار فردی و جمعی و نیز سازماندهی مرکزی و پیرامونی توصیف کرد.خطوط ساده و خوانا و سیستمهای مدولار رایج ترین راهبردهای خلق فضاهای اداری اند که البته با تکیه بر طرح و سبک قوی که حامل کارکردی اختصاصی و هدفمند می باشد می توان تمامی موارد فوق را در نظر نگرفت و طرحی نو ایجاد کرد چرا که معماری اداری به هیچ وجه محدود نبوده و فقط بر یک قاعده و فرمول تکیه ندارد.
این محیط کار جدید برای بیش از ۲۰۰ پرسنل در شیکاگو طراحی شده است.canondesign استراتژی محل کار پویا برای افزایش کار گروهی و عملکرد را گسترش داده است که به عنوان یک نمونه برای مکانهای متعدد دیگر در سرتاسر جهان نیز استفاده می شود. انعطاف پذیری و تنوع با حرکت همه کارکنان صرف نظر از رتبه و یا عنوان راه حلی است که به کار گرفته شده است . طراحی و ایجاد بیش از ۲۰ حالت مختلف برای فضای کار از جمله اتاق های کنفرانس ، مناطق همکاری رسمی،همکاری گروهی که همه را تشویق به کار در شیوه و سبکی خاص می کند،از ویژگیهای این طرح است.

دفتر پلاتین LEED -CI همکاری با اطلاعات یکپارچه و فن آوری ارتباطات را پشتیبانی می کندو تیم های محلی را به کار و تبادل اطلاعات با همکاران در سراسر جهان ترغیب می کند.طراحان با تولید کنندگان کار می کنندتا در واقع سیستم کار شعاعی که باعث بهبود دید تیم و همکاری متقابل می شود رابهبود بخشند.در این استراتژی رضایت کارکنان ۸۶درصد تمرکز کارمندان ۳۲ درصد، توانایی برای دیدار چهره به چهره ۳۱درصد، توانایی خصوصی سازی مکالمات تلفن ۲۲ درصد، و کار فردی در زمینه های خصوصی ۱۴ درصدافزایش و نیز بهبود یافته است.

مکان اجرا پروژه : Chicago, IL, United States
سال : ۲۰۱۴
مشاور طرح(معمار) :CannonDesign
منبع:http://www.cannondesign.com

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

مطالب مرتبط