دانش آموزان نابینا و طراحی مبلمان
طراحی صنعتی

دانش آموزان نابینا و طراحی مبلمان

۰
(۰)

محصولاتی که توسط استودیو Furf طراحی می شوند همگی دارای یک ویژگی مشترک هستند و آن اینکه به دنبال بیرون کشیدن احساسات عاشقانه و رمانتیک و خاطرات و تعاملات اجتماعی و مواردی از این دست، هستند. رویای Furf به اشتراک گذاشتن اهمیت تعاملات اجتماعی، شعر و زیبایی و…. از طریق طراحی با بسیاری از مردم است.پروژه طراحی نامرئی از جمله پروژه هایی است که دارای این ویژگیها است و جوایز متعددی نیزدریافت کرده است.

مجموعه book توسط Kleyton طراحی شده است ، این مجموعه با الهام از یک ذهنیت که در آن یک زن و شوهر پیر روی یک تاب نشسته اند و در مورد داستان عشق خود سخن می گویند طراحی شده است . این مجموعه book نامیده شده است و شکل آن نیز شبیه یک کتاب باز می باشد.

با الهام از همه کسانی که در مواجهه با مشکلات پیروز شده اند،و توجه به جمله به دنبال هر سختی ، آرامش و راحتی است ،دانش آموز Luis Gustavo یک صندلی اندام وار و مینیمالیستی و راحت به نام WALK را خلق کرده است، چوب روستایی که در پایه ایجاد شده در تقابل با چرم صافی است که در نهایت روی مبل را پوشانده است.

دانشجوی تایلندی به نام Castanho با ساختارشکنی ابزار موسیقی مورد علاقه خود CAVAQUINHO یک چهارپایه را طراحی کرده است. این چهارپایه در واقع برای یک موسیقیدان که بر روی صحنه است و نیاز به یک مبل چشم نواز دارد،طراحی و ساخته شده است.(کاواکینیو یک ساز پرتغالی چهارسیمه است که در آمریکای جنوبی نیز رواج دارد. این ساز در موسیقی برزیل به‌ویژه در سامبا و شورو اهمیت زیادی دارد.)

و در نهایت مجموعه EMPTY دیدی است که Bruno Leal در مورد جامعه مصرفی دارد. انسانها چیزهایی را می خواهند که ندارند و گاهی اوقات به شدت مورد نیازآنها ست ، همین باعث ایجاد یک پوچی در قلب آنها می شود. EMPTY دارای دو حفره در پشت صندلی های اداری است به نمایندگی از پوچی ای که در داخل هرکسی ممکن است وجود داشته باشد.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

مطالب مرتبط