خلاقیت به سبک U

Richard Clarkson، Clay Kippen و Zena Verna Pesta مثلثی از طراحان هستند که با ابتکاری جدید، نشیمنی به رنگ سبز طراحی کرده اند که در کنار طراحی زیبا، برای سلامتی نیز مفید می باشد.
این نشیمن که به “نشیمن U” لقب گرفته است، نامش را از شکلش و در واقع اینکه برای شما (you) امکانات بهتری ارائه می کند گرفته است.

فرم این نشیمن به نحوی است که انسان را به نشستن به صورت فعال ترغیب می نماید .
نحوه نشستن روی آن به نحوی است که ضمن تسلط کامل ، امکان تکان خوردن به آرامی میسر می باشد و به این ترتیب عضلات شکم و پا نیز درگیر می شوند ،
ضمن آنکه در نشستن های طولانی مدت ، فشار کمتری به کمر وارد می گردد و کمتر نیز احساس خستگی خواهیم کرد .

برای ساخت این نشیمن از متریال سنتی استفاده شده است ، چند لائی ساده که به کمک قالب فرم می گیرد .ضمن طراحی ظریف از استحکام بسیار بالای نیز برخوردار می باشد، همچنین می توان از آن به عنوان قفسه کتاب نیز استفاده نمود.

مکان نشستن از ریسمان های کشیده تشکیل شده که ضمن راحتی شما را از استفاده از هرگونه باشت بی نیاز می کند.این نشیمن بسیار سبک است و به راحتی قادر خواهید بود در مکان های مختلف از آن استفاده نمایید. فرو رفتگی درون ساختار U شکل باعث می شود تا کتاب هایی که در قفسه پایینی قرار دارند در هنگام نشستن از جای خود تکان نخورند.

جدا از تمام نقات مثبت این نشیمن به دلیل اینکه در ساخت آن از مواد کاملا طبیعی بهره برده شده به راحتی نیز به چرخه طبیعت باز خواهد گشت.