خلاقیت اوکراینی

گروه طراحی levantin گروهی اوکراینی است که از سال ۲۰۱۲ شروع به طراحی مبلمان، ابزار روشنایی و تزئینات کرد.کارهای این گروه همه فلزی هستند و از طرح‌های هندسی ساده با گوشه‌های تیز پیروی می‌کنند. مخاطب این محصولات کسانی هستند که به دنبال خلاقیت‌اند و خود را به محصولات استاندارد و موجود محدود نمی‌کنند.

میز
میز

یکی از تولیدات این گروه یک میز کنار مبلی است که در ساخت آن طراح “ Levantin “از توجه و خواست گربه های خانگی به نشستن در زیر میز و یا صندلی الهام گرفته است .

میز
میز

درهمین مکان می توان از المان های تزئینی دیگری نیز استفاده کردکه با توجه به سلیقه استفاده کننده از این امکان و یا برای هماهنگی بیشتر اجزا استفاده می شود.

صندلی
صندلی

صندلی بالا به راحت‌ترین و با حداقل شکل و سطح طراحی شده اما دارای زیبایی و راحتی بسیاری نیز هست. این صندلی طراحی مدرن و مینیمال دارد و رویه چوب آن حس دلنشینی و گرمی به آن اضافه می‌کند.

میز
میز

این میز با نام rotonda یکی از بهترین محصولات این گروه است که نام آن به معنای ساختار دایره‌ای است و برای گفت‌و‌گو و استراحت طراحی شده‌است. طبقه زیر آن برای گذاشتن وسایل و محفظه آن هم مناسب گذاشتن گلدان و گیاه است.

میز
میز

این میز با نام رویاپرداز یک میز مطالعه و درعین حال طراحی است که با سطحی صاف برای راحتی کار طراحی شده‌است و کشوهای آن امکان در دسترس بودن وسایل مورد نیاز را می‌دهد.

نیمکت
نیمکت

این نیمکت با تفکری مبنی بر ترکیب مدرن و کلاسیک طراحی‌شده‌است و مصالح آن یعنی ترکیب چوب و فلز هم نشان‌دهنده این موضوع است.