خرید کاغذ دیواری

در مورد خرید کاغذ دیواری مشکلات بسیاری نزد خریداران وجود دارد زیرا که شناخت چندانی در جامعه در خصوص نحوه خرید کاغذ دیواری وجود ندارد ، آیا وقتی که گفته می شود کاغذ دیواری متری فلان عدد به فروش می رسد ، منظور از واحد اعلام شده چیست ؟ آیا متر طول رول کاغذ دیواری است و خریدار کاغذ دیواری هزینه را بر چه اساس پرداخت می نماید.

در ابتدای خرید کاغذ دیواری آنچه که باید در نظر گرفته شود میزان بودجه مورد نظر است که بسیاری از انتخاب ها را تحت تاثیر قرار می دهد ، زیرا که قیمت ها بر اساس برند انتخاب شده بسیار متفاوت می باشد و به همین دلیل تعیین بودجه از مهمترین اقدامات اولیه است که می باید انجام گردد

نکته بعدی در خرید کاغذ دیواری مساله کاربردی است که مورد نظر می باشد ، آیا محل اداری است ؟ خانگی است ؟ اتاق میهمان و یا نهارخوری است ؟ اتاق خواب است یا اتاق کودک یا نوجوان ؟ و یا شاید تک دیواری است که بسیارد تعیین کننده است ؟ در این مبحث البته می توان بحث قیمت را نیز دخیل نمود و حتی برای برخی متراژ های کم از کاغذ گران قیمت و با کیفیت بالاتر استفاده نمود و در تلفیق هزینه مناسب را بدست آورد.

البته مورد مهم دیگری نیز در خرید کاغذ دیواری بسیار مهم است و آنهم تعیین سبک دکوراسیون کلی محل می باشد و وسائلی که موجود است و یا اینکه قرار بر تهیه آنها می باشد در این مبحث سبک های مختلف را بررسی و انتخاب یک سبک را در مجموع مورد نظر قرار می دهیم :
o کاغذ دیواری ساده
o کاغذ دیواری مدرن
o کاغذ دیواری گل دار
o کاغذ دیواری اسپرت
o کاغذ دیواری کلاسیک
o کاغذ دیواری داماسک
o کاغذ دیواری سه بعدی

جنس کاغذ دیواری نیز از عوامل تعیین کننده ای است که می باید در خرید کاغذ دیواری مورد نظر قرار گیرد زیرا که بر اساس نوع و محل استفاده از میان تنوع های موجود می باید که انتخاب مناسب انجام شود. از جنس های مختلفی چون فوم ، وینیل ، الیاف و یا پی وی سی و غیره که هریک خاصیت های متفاوتی را دارا می باشند.