خانه ای باشکوه درحاشیه دریای کارائیب
معماری و دکوراسیون خانه

خانه ای باشکوه درحاشیه دریای کارائیب

۰
(۰)

با سطح اشغالی ،به مساحت تقریبی ۳۵۰ متر مربع و مساحتی ۲۰۰ متر مربع برای فضاهای باز ، مثل استخر و سولاریوم ، این خانه در یک زمین پوشیده شده از درخت ، با یک ساحل خصوصی که رفتن به آن جا با پای پیاده فقط پنج دقیقه طول می کشد و منظره تاثیر گذار دریای کارائییب ، قرار دارد.

هنگامی که از طریق باغ وارد خانه می شوید، با یک دیوار مواجه می شوید که یکی از دو عنصری است که پروژه را تعریف می کند.سپس وارد فضایی باز می شوید که از مبل چیده شده و با چشم انداز مهیج منظره مواجه می شوید.

ورودی، هم چنین به یک کریدور طولانی که با مجموعه ای از ستون ها تعریف شده است منجر می شود که در یک جهت آن استخر و در جهت دیگرش بخش ناهار خوری ، آشپزخانه و مکان های عمومی خانه قراردارند.

مناطق محصور شده با شیشه را می توان برای استفاده کامل از طبیعت بیرون باز کرد.

تمامی مناطق انتقالی ،مثل کریدورها ،سقفی به ارتفاع سه متر دارند که با پیش آمدگی مخصوص مناطق گرمسیری همراه هستند.بخش های عمومی خانه با سقف هایی بسیار کوتاهتر و با اندکی انحراف، به مننظور راحتی طراحی شده اند.

اتاق خواب ها و حمام ها ارتفاعی به اندازه ارتفاع بخش های عمومی دارند. هرفضا مشرف به باغ های خصوصی کوچک است که درآن صبح ها می توان میمون ها را دید که از میان درختان عبور می کنند.

اتاق خواب اصلی در گوشه شمالی قسمت خارجی خانه قرار گرفته است که شامل یک دوش، در داخل یک مکعب شیشه ای است و می توان در آن جا از مناظر زیبای دریا لذت برد.

معمار: , C.H. Rannacher, Cristóbal Roig
موقعیت: Caribbean Sea
مساحت:۳۵۰ متر مربع
طراحی فضای سبز: Andrés Tabora
طراحی سازه: Ivan Torcat

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

مطالب مرتبط