جدیدترین مبلمان منزل

طراحی به نام Ellinor Ericsson مجموعه ای از جدیدترین مبلمان منزل خود را رو نمایی کرده است. ابن مجموعه که X-ME نام دارد دارای طراحی عجیب و شگفت انگیز است.

Ellinor Ericsson در سال ۱۹۸۷ در سوئد متولد شد وی مدارک کارشناسی وکارشناسی ارشد خود را از مدرسه ی طراحی دانمارک در کپنهاگ در رشته ی طراحی پارچه و مبلمان اخذ کرد.

این طراح دانمارکی در مورد کانسپت طرح خود می گوید:ایده ی طراحی از یک سوال آغاز شد ، چرا طراحی مبلمان در شمال اروپا بی نهایت ساده است؟در پروژه ی مجموعه مبلمان X-ME طراحی با الهام از همین موضوع و با مقایسه ی طرحهای مبلمان در شمال اروپا با طرحهای پر زرق و برق ومملو از تزیینات و با هدف ایجاد تعادل بین این دو سبک مختلف طراحی انجام شده است.برای نیل به این هدف تزیینات شبیه به یک کوک پشمی رنگی به مجموعه مبلمان ساده ساخته شده از چوب غان اضافه شد.
پارچه ها معمولا الهام بخش ونقطه ی آغازین در طراحی توسط این طراح است.ازنظر وی ایجاد مبلمانی بدون پارچه تقریبا غیر قابل تصور است.Ellinor همچنین لوازم تزیینی متنوع و پارچه هایی با طرحهای متفاوت جهت استفاده دردکوراسیون داخلی طراحی می کند.صنایع دستی وکار با متریالهای مختلف بخش عمده ای از طراحی های انجام شده توسط وی را تشکیل می دهند.