تزیینات

پل زدن به طبیعت و کمک گرفتن از زیبایی‌های آن بهترین راه برای تلطیف فضای خانه و خارج کردن آن از یکنواختی و سردی است. طراحی فضایی کوچک از دنیای زیر دریا در کنار مجموعه‌ای از گیاهان آپارتمانی می‌تواند یکی از زیباترین و بهترین راههای تزیینات خانه باشد.

در گذشته عناصر طبیعی مانند حوض‌های پر از ماهی به حیاط خانه‌های کوچک شهرها صفا و رونق می‌بخشیدند، اما با رواج شهر نشینی و آپارتمان نشینی، تکنولوژی، هنر و خلاقیت بیش از گذشته در هم آمیخت تا زندگی همگام با طبیعت را مهمان خانه‌های برج‌نشینان کند. نگهداری از ماهی و آبزیان تزیینی در آکواریوم‌ها نه تنها جنبه زینتی دارد و به چیدمان خانه جلوه می‌بخشد، بلکه از جنبه روانی نیز در سلامت روان اعضای خانه تاثیرگذار بوده و آرام‌بخش است.

Haruka Misawa طراح ژاپنی آکواریوم های خلاقانه ای را با الهام از ترکیب جذاب و پر زرق و برق معمارانه ی موجود در زیر آب دریاها ، خلق کرده است.در طراحی این آکواریوم ها از ویژگی حباب هوا یا همان حس تعلیق و شناور بودن در آب الهام گرفته شده است.به کمک گیاهان آبزی و اشکال سفید متفاوتی ، فضای آب به بخشهای ظریفی تقسیم شده و همین موضوع حرکت ماهی را در مسیرهای جدیدی ممکن ساخته است.