تزیینات آشپزخانه

کابینت آشپزخانه ولکوچینه (VALCUCINE) یکی از لوکس ترین و مدرن ترین رده سیستم های کابینت آشپزخانه در جهان است . استفاده از مواد ۱۰۰% ضد آب و ضدخش با اسکلتی بسیار مقاوم از جنس آلومینیوم آنادایزشده با قابلیت جابجایی و نیز نصب آسان تا ۱۰ مرتبه برخی از مشخصات بارز محصول این کمپانی ایتالیایی است. این کمپانی برنده بهترین نور پردازی ، طراحی و تزیینات آشپزخانه ازمعتبرین مراکز بین المللی طراحی نیز می باشد.

فرم دهی توده های آتشین شیشه به کمک ابزارهای باستانی یکی از سنتهای قدیمی استادکاران ماهر شیشه گر در کارگاه هایشان می باشد.هنرمند در این هنر،ابتدا ماده شیشه را حرارت می‌دهد تا نرم و نیمه مایع شود.سپس بوسیله دستها یا ابزار مخصوص یا دمیدن اشکال زیبایی را با آن پدیدمی‌آورد.ولکوچینه برندی است که تولیدات آن به کمک اشکالی مبتکرانه که توسط سنتهای دیرینه ، صنایع دستی و محلی، پژوهشها و فناوریهای نوین و
متریالهای جدید ایجاد شده اند، بهبود یافته است.

Artematica Vitrum تفسیری است از کیفیت و یکی از جذابترین متریالهای زیست محیطی است که تاکنون توسط انسان ایجاد شده است.درست مانند یک شیشه گر ماهر که به خواص متافیزیکی در مورد متریال خالص و کاملی مانند شیشه خو گرفته است ولکوچینه نیز Artematica Vitrum را با توجه به کوچکترین جزییات طراحی نموده است.

به کمک هنرArtematica Vitrum ولکوچینه تکنیکی ویژه برای گسترش طرحهای مختلف روی شیشه را ایجاد نموده است.در واقع این هنر یک تکنولوژی نوین است که از سنتهای گذشته الهام گرفته شده است.تصاویر از فیلمهای رنگی خاصی برش خورده و روی شیشه نصب می گردد، این پانلهای شیشه ای که توسط تصاویر مزین گشته اند به عنوان دربهای کابینتهای آشپزخانه و…مورد استفاده قرار می گیرند.

از این پانلها می توان در دیواره های جزیره ی آشپزخانه نیز استفاده کرد و دیزاینهای سه بعدی خارق العاده ای را ایجاد نمود.

این هنر به طراحان و معماران اجازه می دهد که به کمک قوه ی تخیل و کمی خلاقیت طرح ها و تزیینات سفارشی خاص و منحصربه فردی را برای آشپزخانه ها ایجاد نمایند.