تختخواب بچه

شرکت دانمارکی Lifetime مجموعه ای ازطرح های جذاب براب تختخواب بچه ارائه داه که تعادلی میان استراحت و بازی کودک برقرار کرده است.این مجموعه تم های مختلفی از دزدان دریایی،شاهزاده خانم ، هواپیما و … را برای کودکا ن طراحی کرده است.این راه حل سرگرم کننده مکانی برای بازی و بیشتر از یک جا ی خواب برای کودکان فراهم می کند.بیشتر آنها کشو و قفسه های پنهان برای آسانتر تمیز کردن دارند.نمونه هایی از این تخت ها را با هم می بینیم.
به کودک خود شانس کشف جهان را با تخت موشک فضایی بدهید.این تختخواب بچه اکتشافی،یک موشک فضایی است که با پرده فضای زیر آن پوشیده شده است.این منطقه می توان محلی برای انجام تکالیف ،بازی و نگهداری وسائل کودک باشد.

تختخواب کابین دار مدل درختی دارای پنجره باز ،نردبان چوبی و نردبان طنابی می باشدو در ارتفاع ۷۵ سانتیمتری قرار دارد.درفضای زیر آن تشکی برای استراحت و همچنین می تواند فضایی برای مطالعه و بازی باشد.

تختخواب بچه مدل بستنی از بهترین چوب کاج و به صورت دست ساز ساخته شده است.این تختخواب لوکس دارای طاقچه ای برای کتاب می باشد.

این تختخواب شیک کودک فضایی بزرگ برای نگهداری وسایل دارد.قفسه های کتاب،کشو و کمد زیر تخت که بسیار مناسب نگهداری اسباب بازی،لباس،کتاب و ملحفه می باشد.

تختخواب پسرانه L شکل دزدان دریایی دو طبقه همراه با طراحی جزییات دزدان دریای ،نردبان و کشویی کم عمق در زیر تخت می باشد که میتوان از آن به عنوان تخت مهمان استفاده کرد.

این تختخواب دخترانه دارای چهار پرده رنگی ونقاشی شده و تاجی بالای سر آن است و همچنین کشویی در زیرآن که می توان برای تخت مهمان نیز استفاده شود.

تختخواب بچه با طرح چادر سیرک و فیل که دارای طاقچه کتاب می باشد.

تختخواب پسرانه L شکل شوالیه و قلعه دوطبقه و همراه با طراحی جزییات قلعه می باشد.دارای نردبان پله ای و کشویی کم عمق و بزرگ در زیر آن که به عنوان تخت مهمان نیز می توان از آن استفاده کرد.

تختخواب پسرانه شوالیه و قلعه همراه با پرده ای برای پوشش زیر تخت.این مکان می تواند فضایی برای انجان تکالیف و بازی و نگهداری وسایل باشد.همچنین دارای نردبان سرسره ای و پله ای فلزی می باشد.

این تختخواب تک نفره تختی مدرن برای کودکان و نوجوانان است.همراه با پرده ای با طرح چادر سفری که زیر تخت را می پوشاندو همچنین نردبان پله ای و محلی برای چراغ مطالعه.

تختخواب دخترانه مراکشی با چهار پرده و تاج مراکشی.کشوی بزرگ زیر تخت که به عنوان تخت مهمان نیز قابل استفاده است.

تختخواب بچه طرح هواپیما همراه با طاقچه کتاب.طرحی زیبا و خلاقانه وجذاب برای کودکان.