تبدیل فضای داخلی اتومبیل به آتلیه و فضای سکونتی

گاهی بدون هیچ برنامه ریزی قبلی و مقدمات طولانی و با ساده ترین امکانات می توان به سفر رفت  و گاهی عدم برنامه ریزی می‌تواند سفر یا طبیعت‌گردی  را با دردسرهای مختلفی همراه کند که حداقل آن برگشتن از سفر و یا مراجعه به یک‌مسافرخانه ارزان قیمت و بی‌کیفیت با کوله‌باری از خاطرات بد است.

فیلمساز جوانی به نام

در طراحی داخلی این فضا بیشتر از آنکه جنبه ی زیبایی مطرح باشد به جنبه ی عملکردی توجه شده است.سقفها و دیوارها با استفاده از چوبهای اصلاح شده پوشیده شده اند.امروزه استفاده از مواد سمی برای حفاظت از چوب در مقابل عوامل مخرب به خاطر مسائل زیست محیطی محدود شده است و استفاده از روشهای غیر سمی( اصلاح چوب) جایگزین مواد حفاظتی سمی شده است.

تجهیزات لازم برای یک سفر طولانی ، ایمن و راحت اعم از: یک تخت خواب، اجاق گاز، یخچال و میز کار در فضای داخلی این اتومبیل فراهم شده است و به منظور تامین برق یخچال، روشنایی ، ایجاد شبکه ی Wifi ،سیستم سینمای خانگی و … در فضای داخلی از پانل های خورشیدی روی سقف استفاده شده است.

این فیلمساز جوان معتقد است که با دیدن فیلم های دیگران و هیجان زده شدن نمی شود فیلم ساخت یا اگر در لحظه دیدن فیلمی ایده ای به ذهنمان برسد این الزاماً به این معنا نیست که می توانیم فیلم ساز باشیم. حتی برای رسیدن به فضای فیلم داستانی، نباید به زعم آسان تر بودن ازمستند سازی شروع کنیم.مستند سازی آن هم از دل طبیعت نیاز به زمان و انرژی زیادی دارد باید دوربین را برداشت و به دل کوه و جنگل و کویر زد و درآن زندگی کرد.

این اتومبیل یک فضای کار و زندگی سیار است و به کاربر نوید سفری ایمن و راحت در دل طبیعت را می دهد.