بهترین دیزاین خانه
معماری و دکوراسیون خانه

بهترین دیزاین خانه

۰
(۰)

دربخش جنوبی Sandiego ، که برای جهان بسیار آشناست، یک خانواده ۴نفره بلژیکی ، دقیقا می دانستند چه چیزی در ملک مرغوبشان ساخته شود : خانه ای که روی زندگی خانوادگی و تفریحات متمرکز باشد ، و دارای المان های سنتی بلژیکی خاص با پوششی از طراحی معاصر آمریکایی باشد. این برای آنان بهترین دیزاین خانه محسوب می شد.

این خانواده روی ترکیب فضای داخلی با بیرونی برای استفاده از حیاط و آب و هوای فوق العاده Sandiego تاکید داشتند.

دیگر نگرانی ها ی آنها در دیزاین خانه شامل حفظ حریم خصوصی و برقراری ارتباطی نزدیک با طبیعت و اینکه چشم انداز های خوب را افزایش دهند،بود.

این خانواده طرح مشخص و خیلی خوبی برای خانه خودارائه کردند. ملک انتخاب شده در Encinitas در همسایگی منطقه ای برای اسب سواری Olivenhain( چون مادر و دختر ها سوارکارند ) ، در اصل یک بوم خالی بود.

NDD که آزادی تمام برای طراحی و مهندسی خانه ای که کاملا مطابق نیاز های مشتری است را دارد ، یک خانه یک طبقه وسیع را ایجاد کرد که از مدل آمریکایی مشهور در دهه ۱۹۵۰ الهام گرفته بود.دیزاین خانه و دکوراسیون داخلی آن برهمین اساس انجام شد.

یک خانه مدرن ، در منطقه روستایی ولی از طبقه بالای جامعه در اینجا طراحی شده است .نسیم دریا تپه ها را خنک می کند.این ساختمان جزیی از محیط نیست ولی کاملا به هم میخورند.

برای ایجاد خانه ای منحصر به فرد، NDD نه تنها روی سابقه اروپایی خانواده و مهارت های حرفه ای آن ها تمرکز کرده، بلکه روی نسخه شخصی از سبک زندگی کالیفرنیای جنوبی تمرکز داشته است. همه این ها منجر به خانه ای رویایی برای ساکنین آن شده است.

دکوراسیون داخلی خانه درترکیب با دیزاین خانه به بهترین نحو ترکیب فرهنگ دو حوزه مورد نظر سفارش دهندگان را برآورده ساخته .

دکوراسیون سرویس بهداشتی یکی از زیباترین و رویایی ترین بخش های خانه است.

نمای ساختمان درترکیب با فضای باز اطراف آن همان بود که سفارش دهندگان خواسته بودند. دربیرون متواضع و دردرون با شکوه.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

مطالب مرتبط