با تغییرات کوچک خانه مان را بهاری کنیم !

عید یا بهار فرصت و بهانه خوبی برای ایجاد تغییر در دکوراسیون یا چیدمان خانه است اما شاید همه ما وقت کافی نداشته باشیم و با مایل به صرف هزینه زیاد نباشیم، با این تغییرات کوچک میتوانیم حال و هوای خانه‌مان را به راحتی تغییر دهیم.

گلدان
گلدان

گیاهان آپارتمانی بسیاری هستند که با شرایط نگهداری بسیار ساده‌ای و ماندگاری بالایی دارند. با استفاده از گل و درختچه‌های طبیعی و به خصوص فصلی، می‌توانید به راحتی و به ارزانی حال و هوای بهار را به خانه بیاورید

آینه
آینه

استفاده از آینه در خانه روش بسیار راحتی برای زیباتر کردن و بزرگ‌تر نشان‌دادن آن است. آینه‌ها در ابعاد و طرح‌های مختلف این اجازه را می‌دهند تا شما با توجه به سبک دکوراسیون خانه خود، آینه مناسب را انتخاب کنید.

آباژور
آباژور

آباژورها و لامپ‌های تزیینی شاید تاثیر چندانی در نور خانه شما نداشته باشند اما می‌توانند در زیبایی بسیار تاثیرگذار باشند. یک آباژور متناسب با سبک و رنگ خانه شما می‌تواند دکواسیون منزل شما را کاملا متفاوت کند.

سقف
سقف

شاید کمتر خانه ای را دیده باشیم که دارای سقف رنگی باشد اما رنگ آبی یا طوسی کمرنگ برای سقف این تصور را می‌دهد که سقف بالای سرتان نیست و حس دلباز بودن می‌دهد. می‌توانید امتحان کنید!