صندلی اداری در جهان
فضای اداری

با بازیگران برتر صحنه صندلی اداری در جهان آشنا شویم

۰
(۰)
انواع صندلی‌های اداری
انواع صندلی‌های اداری

تولیدکنندگان برتر صندلی اداری

فیور مارکت (Fior Markets) یک شرکت اطلاعاتی مربوط به بازار است که از طریق ارائه و فروش اطلاعات به بهبود راهکارهای کسب و کار کمک می‌کند. دارندگان کسب و کارها می‌توانند با استفاده از این اطلاعات عملی، تصمیم‌های بهتری را اتخاذ کنند. این شرکت اخیرا اطلاعاتی را در خصوص بازار صندلی‌های اداری تدوین کرده است.
به گزارش فیور مارکت در حال حاضر، بیشتر شرکت‌هایی که در جهان، صندلی‌های اداری را تولید می‌کنند، در آمریکای شمالی و آسیا متمرکز هستند. پنج بازیگر اصلی این بازار عبارتند از: استیل‌کیس (Steelcase)، هرمان میلر (Herman Miller)، هاوروث (Haworth)، گروه اچ‌ان‌آی (HNI Group) و اوکامورا (Corporation Okamura). گرچه امروزه نرخ رشد مصرف جهانی نسبتا آرام است اما به علت تکنولوژی پیشرفته تولید و توسعه سریع اقتصاد، آمریکای شمالی، آسیا و اروپا همچنان مناطق اصلی تولید صندلی‌های اداری محسوب می‌شوند.

انواع صندلی‌های اداری

انواع صندلی‌های اداری

میزان افزایش نرخ رشد درآمد تا سال ۲۰۲۳

بزرگترین تولیدکنندگان صندلی‌های اداری جهان در امریکا قرار دارند. این کشور سیاست‌های سودمندی را اتخاذ کرده که به توسعه بازار خارجی شرکت‌هایش و افزایش سرمایه‌گذرای مستقیم خارجی منجر شده است. این رشد، افزایش عرضه و تقاضای صندلی‌های اداری را در سراسر جهان در پی داشته است. همچنین افزایش روزافزون شرکت‌های فن‌آوری، رسانه‌ای، مخابرات، خرده‌فروشی‌ها، شرکت‌های مالی و بخش حمل و نقل در سال ۲۰۱۵ تقاضا را برای صندلی‌های اداری بیشتر کرده است. بنابراین شرایط رو به رشد فضای اداری نیز، وضعیت مناسبی را برای بازار صندلی‌های اداری ایجاد کرده‌است.

با بررسی اطلاعاتی همچون میزان ارزش و حجم مبادلات این بازار، پیش‌بینی‌هایی در خصوص ادامه این روند تا ۲۰۲۳ انجام شده است. در این مطالعات مناطق کلیدی، کشورها، نوع محصول و کاربردها از سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۷ بررسی شده‌اند؛ نتایج این مطالعات کمک می‌کند تا شرکت‌ها از ساختار بازار صندلی‌های اداری درک بهتری داشته‌باشند و اهمیت هر بخش را بدانند. با داشتن آگاهی از نتایج این تجزیه و تحلیل می‌شود عوامل کلیدی تاثیرگذار بر رشد بازار را شناخت و برنامه‌ریزی دقیق‌تری برای تعیین استراتژی‌ها داشت؛ عواملی چون پتانسیل رشد، فرصت‌ها، چالش‌ها و خطرات خاص صنعت. مطابق نتایجه نهایی این بررسی نرخ رشد صندلی های اداری از نظر درآمد تا پنج سال آینده نزدیک به شش درصد و به طور دقیق ۵.۹% است. این یعنی این رقم درآمد از ۹۲۸۰ میلیون دلار در سال ۲۰۱۷ به ۱۳۱۰۰ میلیون دلار تا سال ۲۰۲۳ می‌رسد که تقریبا ۱.۵ برابر است.

انواع صندلی‌های اداری

انواع صندلی‌های اداری

بازار مصرف و انواع صندلی‌های اداری

در این گزارش صندلی اداری یا صندلی کنار میز، نوعی از صندلی تعریف شده که برای استفاده در پشت یک میز در دفترکار ساخته شده‌اند. صندلی‌های اداری اغلب دسته و نشیمن‌های قابل تنظیم (تنظیم ارتفاع و جهت و چرخش) دارند. همچنین پشتی‌های صندلی‌ اداری بلند است و بخشی نیز به عنوان پشتیبانی کننده کمر دارند که برای جلوگیری از آسیب‌های تنش‌های مکرر در فضای کار و کاهش کمر درد طراحی شده‌اند.
طبقه‌بندی‌های متنوعی از صندلی‌های اداری وجود دارد اما این گزارش در مشخص‌ترین نوع؛ صندلی‌های اداری را بر اساس جنس آن‌ها به پنج نوع اصلی طبقه‌بندی می‌کند: صندلی اداری چرمی، صندلی اداری چرم مصنوعی، صندلی اداری پارچه‌ای، صندلی اداری پلاستیکی و صندلی اداری پارچه_مش. مواد اولیه اصلی ساختار و کلاف صندلی‌های اداری را چوب، چرم، پلاستیک، پارچه، رنگ، چسب و مهر و موم و … تشکیل می‌دهند. در بازار جهانی، تولیدکنندگان با مسئله تامین مواد خام و اولیه روبرو هستند و نوسانات قیمت این مواد و محصولات بالادستی‌شان بر هزینه تولید صندلی‌های اداری تاثیر می گذارد.

گروه‌های مصرف‌کننده این صندلی‌ها نیز بسیار گسترده هستند. این پژوهش صندلی‌های اداری را از نظر کاربری و مصرف‌کنندگان به خریدارن سازمانی، خریداران دولتی، خریداران آموزشی و همچنین خریداران انفرادی و شخصی تقسیم‌بندی می‌کند. طبق این گزارش الویت بازار فروش صندلی‌ اداری جهان را به ترتیب کشورهای آمریکا، کانادا، مکزیک، برزیل، چین، ژاپن، کره، جنوبی، هندوستان، استرالیا، اروپا، آلمان، فرانسه، انگلستان، ایتالیا، روسیه، اسپانیا، کشورهای خاورمیانه، مصر، آفریقای جنوبی و کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس تشکیل می‌دهند.

همچنین بیست شرکت عمده‌ای که بازار جهانی را در دست دارند عبارتند از :

Steelcase, Herman Miller, Haworth, HNI Group, Okamura Corporation. Kimball Office, AURORA, TopStar, Bristol, True Innovations, Nowy Styl, SUNON GROUP, Knoll, UE Furniture, Quama Group, UB Office Systems, Kinnarps Holding, King Hong Industrial, KI, Global Group, Teknion, Kokuyo

بزرگترین تولیدکنندگان صندلی‌های اداری

بزرگترین تولیدکنندگان صندلی‌های اداری

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

مطالب مرتبط