طراحی خلاقانه گالری چاندران

از هم اکنون تا ۴ آگوست ۲۰۱۶ ، گالری چاندران واقع در سانفرانسیسکو میزبان مجموعه ی زیبا از هنرمندی به نام Rebecca Louise Law  از لندن می باشد.

این مجموعه ی زیبا با نام “زیبایی پژمردگی ” شامل ۸۰۰۰ شاخه گل است که به ارتفاع ۶ متر از سقف آویزان شده اند.این مجموعه به خوبی مراحل از بین رفتن و جایگزین شدن متریالهای موجود در طبیعت را نشان می دهد.گلهایی که در ابتدای نصب، تازه و باطراوت هستند به تدریج پژمرده و خشک شده و سرانجام از بین می روند.

این نمایشگاه خلاقانه برای اولین بار در ایالت متحده ی آمریکا برگزار شد. نکته ی مهمی که در دل این نمایشگاه نهفته است برداشتن نگاهی سطحی و دکوراتیو از روی گل و گل آرایی و پرداختن بدان از جنبه های مختلف زیباشناسی است، در واقع زمانیکه یک عنصر از طبیعت بتواند مراحل زوال را یادآور شود رازهای زیادی در خود پنهان دارد.

برای نصب این اثر فوق العاده از سیمهای مسی استفاده شده است که گلها روی آن بسته شده اند و این گونه به نظر می رسد که آبشاری از گل از سقف سرازیر شده است.در طول این نمایشگاه ترکیبات گیاهی با تغییر در شکل ،رنگ و بافت مراحل زوال در طبیعت را یادآور می شوند.در واقع هدف هنرمند از این نمایشگاه یادآوری مرگ و ارزش زندگی و تمام لحظه ها و ثانیه ها به افراد می باشد.