بازسازی خانه

معماران Aamodt/Plumb ، خانه ای قرون وسطایی را در Lincoln ماساچوست بازسازی کرده اند.
در دهه سال۱۹۵۰،سه انبار قدیمی ، توسط Henry Hooverبه یک خانه مدرن قرون وسطایی تبدیل شدند.این معمار پرکار در بازسازی خانه، خانه های مدرن قرون وسطایی بسیاری را در Lincoln ماساچوست بازسازی کرده است.

در سال ۱۹۸۵ قسمت هایی از خانه، به منظور ساخت نمایی التقاطی و یک گالری ،آشپزخانه ی سنگی و ورودی ،بازسازی شد.
بعد از سی سال ، این خانه تحت تغییر و تحولی دیگر قرار گرفته است که نشان از اصالت معماری سازه های اصلی و طرح Hoover دارد.

خانواده جوانی که این خانه را خریداری کردند ، پنجره های بزرگ آن، تناسب خوب فضاهای آن و امکان ارتباط با چشم انداز اطراف آن را دوست داشتند، اما استفاده از آشپزخانه و فضای گالری برای آن ها سخت بود.Mette Aamodt و Andrew Plumb از شرکت معماری Aamodt Plumb داوطلب شدند تا مشکلات این خانه را شناخته و فضای داخلی آن را به روز کنند.

معماران، به منظور بازسازی خانه ، پراگماستیسم (مصلحت گرایی ) را با یک روش مینیمالیستی ترکیب کردند .بعد از مشورت بسیار، تصمیم گرفته شد که برخی موارد اضافه شده در دهه ۱۹۸۰ حذف شده و شکل اصلی خانه حفظ شود.این تصمیم ، به طراحان اجازه داد تا فرم های اصلی سه انبار اصلی را آشکار کرده و یک ورودی جدید تعبیه کنند.
ورودی جدید، در یک طبقه ساده که در پشت بام مسطح خود باز شویی دارد قرار گرفته است که نشان از طرح Hoover دارد.

آن سوی لابی ، قلب خانه است که دارای کف پوش های مخصوص ، مبلمان شیک قرون وسطایی و آکوآی فرح بخش و ویژگی های دیگر می باشد.Aamodt می گوید:”Becky و Alex به ما گفتند که این بخش از خانه را، با سقف بلند خود و مناظر باغ گسترده ،بیشتر دوست دارند.از این جهت ما این بخش را به عنوان کانون خانه به حساب می آوریم.

مبلمان، اثاثیه و اشیای تزئینی استفاده شده دردکوراسیون داخلی خانه تاثیر به سزایی درایجاد یک فضای مدرن داشتند.

بازسازی خانه باعث شد تا ضمن حفظ بخش هایی از استراکچر و زیبایی های ساختاری قدیمی ساختمان فضا نمایی کاملا مدرن پیدا کند.