این صندلی اداری را در خانه استفاده کنید!
فضای اداری

این صندلی اداری را در خانه استفاده کنید!

۰
(۰)
صندلی‌های چندکاره نستله محصول 2017 استایلکس
صندلی‌های چندکاره نستله محصول ۲۰۱۷ استایلکس

یک صندلی همه کاره

صندلی اداری خانگی نستله (NESTLE) را براد اسالون (Brad Ascalon) برای شرکت استایلکس طراحی کرده است. یک صندلی با طراحی جدید و الهام گرفته از طرح‌های fotel با ظاهر و البته باطنی نرم و دوستانه. نشیمن این صندلی که تابستان سال گذشته برای اولین بار به بازار عرضه شد، فرمی سبدی شکل دارد. این فرم همچنان که برای محیط‌های اداری و کاری مناسب است با دکوراسیون‌های داخلی خانه‌ها نیز هارمونی و هماهنگی خوبی ایجاد می‌کند. به بیان دیگر اسالون این صندلی را «همه‌کاره» طراحی کرده است. یک صندلی که می‌تواند با همین ظاهر، سفارشی مناسب برای هر کار و در هر کجا باشد.

نستله در فضای اداری

نستله در فضای اداری

انواع صندلی نستله

طراحی نستله ترکیبی است هوشمندانه از طراحی‌های اواسط قرن گذشته، دوران مدرن و همچنین عناصر سنتی. به شکلی که به راحتی نمی‌توانید ردپا و ویژگی‌های سبک‌های مختلف طراحی را در آن پیدا کنید اما با این ترکیب بیشترین انعطاف پذیری ظاهری را برای مخاطبانش ایجاد کرده و همه‌پسند است.

همچنین صندلی اداری خانگی نستله قابلیت سازگاری با گزینه‌های مختلفی به عنوان پایه را دارد. همانطور که در تصویر می‌بینید این صندلی این امکان را دارد تا پایه‌هایش مطابق با عملکرد و محیط استفاده‌اش تغییر پیدا کند. یک مدلش با چهارپایه چوبی ثابت برای نشیمن در منزل مناسب است. در نسخه‌‌های دیگر آن از فریم چهارپایه‌ای یک‌ سرپایه و فریم چهارپایه‌ای سورتمه‌ای استفاده شده که می‌توان از این نوع به عنوان صندلی‌های انتظار در محیط‌های اداری استفاده کرد. همچنین نمونه‌ دیگری دارد با چهارپایه ستاره‌ای و یا پنج‌پایه ستاره‌ای چرخدار با قابلیت تنظیم ارتفاع. این مدل ویژه محیط‌های اداری و فعالیت‌های کاری است.

حتما بخوانید:  یک صندلی اداری متفاوت از Humanscale
نستله در رنگ قرمز

نستله در رنگ قرمز

به افتخار محیط اداری رنگارنگ!

شاید ظاهر این صندلی شبیه به جریان غالب طراحی صندلی اداری امروز نباشد اما ارگونومی این صندلی برای ساعت‌های طولانی نشستن در محل کار مناسب و راحت است. البته برخلاف صندلی‌های اداری که اکثرا به رنگ‌های مشکی و تیره هستند، این صندلی در رنگ‌های متنوعی تولید شده و این رنگ‌های جذاب آن را دوست‌داشتنی‌تر می‌کند.

صندلی‌های تولید داخل «کامفورت» با نشیمن یکسان و پایه‌های متفاوت

صندلی‌های تولید داخل «کامفورت» با نشیمن یکسان و پایه‌های متفاوت

نمونه‌های داخلی مشابه نستله

نمونه‌هایی از صندلی‌های اداری همه کاره که برای محیط‌های دیگر نیز قابل استفاده‌ هستند، پیشتر هم طراحی شده. در بازار ایران نیز می‌توانید چنین طرح‌هایی را پیدا کنید. صندلی‌های معروف کامفورت که طراحی خاصی دارند نیز از این دست هستند که برخی تولیدکنندگان داخلی، آن‌ها را سازگار با کاربری‌های متفاوت تولید کرده‌اند. برای دریافت اطلاعات بیشتر از این صندلی‌ اداری خانگی اینجا کلیک کنید و نمونه‌های دیگر را نیز ببینید.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

مطالب مرتبط