انواع مبلمان

برای نمایشگاه NEOCON 2016 در شیکاگو ،استودیو TK از آخرین مجموعه ی کارهای خود به نام Infinito و Masalla که توسط طراح فرانسوی Toan Nguyen طراحی شده است رونمایی کرد.مجموعه ی Infinito بر اساس مدولهای مربع شکل گرفته و هر قطعه می تواند تنظیمات و ترکیبات مختلفی را ایجاد نماید.مجموعه ی Masalla شامل میزهای جلو مبلی در دو شکل مربع و مستطیل است.

مبلمان Infinito به زیبایی هرچه تمام تر و به گونه ای طراحی شده است که می تواند هر ۴ جهت را درگیر کند و به عبارتی با فضاهای معمارانه اطراف تعامل ایجاد کند.

هر قطعه از مبلمان می تواند به صورت تکی در طرح بندی های مرسوم (مبل تکی همراه با کاناپه سه نفره که به همین منظور طراحی شده ) و یا به صورت جزیره به کار برده شود.

مجموعه Infinito شامل میزها و صندلی هایی با ارتفاع کوتاه و جمع و جور و دارای نسبتهایی می باشد که مورد علاقه ی اکثر کاربران است. جهت گیری انعطاف پذیر این مبلمانها با ارائه ی سطحی از حریم خصوصی به کاربران احساس آرامش می دهد و نکته ی آخر اینکه این مبلمانهای زیبا دارای فریم چوبی با لایه ای نرم از پلی اورتان و پر می باشند و می توان آنها را با روکشهای متنوعی از پارچه و چرم تهیه و استفاده کرد.