انواع دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی به طیف وسیعی از فعالیت هایی که برای به سازی فضای داخلی انجام می شود اتلاق می شود. اما واقعیت این است که دکوراسیون داخلی که گاهی به معماری داخلی خیلی نزدیک می شود با اهداف مختلف و برای منظورهای بسیار متفاوتی به کار گرفته می شود. دراین پروژه به نام Batipin flat که به طراحی StudioWOK انجام شده چالش اصلی این بود که آسودگی زندگی در آپارتمان ۲۸ متر مربعی به اندازه آپارتمانی بزرگتر باشد.

به همین منظور در طراحی داخلی این فضا محوطه های کوچک ولی قابل استفاده کمتری طراحی شدند تا فضای بیشتری به اتاق اصلی اختصاص داده شود.

درطراحی داخلی و دکوراسیون این آپارتمان کوچک، فضای اصلی ، ساده و مرتب است و شامل جعبه ای که با دیوار های کناری پنل شده ( تخته سه لا batipin ) و یک پنجره کنار بالکن تا با نگاه به فضای بیرون فضای داخلی بزرگتر جلوه کند.

براساس این نوع دکوراسیون داخلی دو دیوار متحرک در batipin ، همه اسباب خانه ، تخت بزرگ تاشو ، در های کشویی سرویس بهداشتی و آشپزخانه ، کمد و قطعات دستگاه تهویه هوا را پنهان می کند.

درنتیجه دراین آپارتمان بسیار کوچک در محیط خانه میتوان با انعطاف پذیری بالا زندگی کرد و حتی ظاهر آن را با توجه به نیاز های روزانه تغییر داد.

سرویس بهداشتی و آشپزخانه ، دو جعبه مانند آبی هستند در حالی که قسمت سالن ، دارای سطوح سفید است و روشن تر جلوه میکند و متریال چوب بهتر دیده می شود.

دکوراسیون آشپزخانه علیرغم کوچکی آن تکمیل به نظر می رسد و نمونه ای از استفاده بهینه از فضا می باشد.

تزئینات سرویس بهداشتی و حمام نیز به زیبایی درکنار هم و درکنار دیواره های آبی رنگ جلوه می کند.