استفاده از کوسن در دکوراسیون
نشیمن و پذیرایی

استفاده از کوسن های جذاب در دکوراسیون داخلی

۱
(۱)

کوسن های هندسی:

کوسن های هندسی یک گزینه عالی برای اضافه کردن رنگ های گوناگون به دکوراسیون شما هستند، بدون آنکه فضای زیادی اشغال کنند.آنها میتوانند با قرار گیری در کنار هم با رنگ بندی های مختلف بی روح و خشک بودن محیط را که توسط مواد دیگر ایجاد شده است تلطیف کنند.

کوسن های گرافیکی:

این کوسن ها اغلب دارای اشکال و نقوشی روی خود هستند که هم میتوانند مفهوم مستقل داشته باشند و هم می توانند مکمل معنی دیگر کوسن های کنار خود باشند.

کوسن های نوشتاری:
تمام عاشقان نوشتار می توانند حروف، نشانه ها و کلمات مورد علاقه خود را بر روی کوسن گرم و نرم خود ثبت کنند. این کوسن ها نه تنها با نوشته های خود بر دکوراسیون تاثیر میگذارند بلکه همانند سایر کوسن ها میتوانید انها را هنگام مطالعه در آغوش بگیرید.
کوسن ها با نقوش فانتزی:
اضافه کردن کوسن ها با طرح های سرگرم کننده و فانتزی به اتاق بچه ها رنگ، طراوت و شخصیت می بخشد و محیطی گرم برای بخواب رفتن آنها ایجاد می نماید.
کوسن ها با طرح گل و گیاه:
این کوسن ها را به خوبی می توان در دکوراسیون های فصلی به کار گرفت.این کوسن ها در تابستان و بهار نشانه ای از گیاهان بیرون خانه هستند و در پاییز و زمستان یادآور،آنچه که در فصل آینده خواهد آمد.
کوسن ها با طرح حیوانات :
حیوان مورد علاقه شما هر چیزی که باشد مطمئن باشید می توانید کوسن آنرا پیدا کنید.چه صورت آن باشد چه کل بدن , چه واقعی یا کارتونی ، کوسن حیوانات راهی عالی برای تغییر محیط اطرافتان است .
کوسن های هنری:
این کوسن های هنری با اضافه کردن ظرافت و زیبایی بصری از آشفتگی محیط جلوگیری کرده و به فضای شما لطافت و آرامش می بخشد.
کوسن های بافتنی:
کوسن های دلپذیر بافتنی به دکوراسیون شما چنان گرما و بافت خاصی می دهند که نظیر آن را کمتر دیده اید.این کوسن ها در رنگهای بسیار متنوعی عرضه می شوند و بسته به نوع و گره ی بافت آنها مدلهایشان متفاوت است.

در این بخش ۲۷ نمونه از کوسن های مدرن را در بخش های مختلف دسنه بندی کردیم که می توانید به دکوراسیون خود اضافه کنید و خانه خود را برای مهمان نوازی گرم و دلنشین نمایید.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۱ / ۵. تعداد نظرات: ۱

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

مطالب مرتبط