استفاده از شیشه های رنگی و صدف در دکوراسیون (DIY)

شیشه های رنگی چیزی بیشتر از یک عنصرساده در دکوراسیون است. شیشه رنگی می تواند بیانگر یک داستان باشد، منظره ناخوشایندی را پنهان کند، یا نور لازم را وارد فضا کند و حتی نور شدید را بلوکه کند. نیت و هدف از کاربرد آن هرچه باشد، از قبل تا به امروز به سبک های مختلفی الهام بخشیده است

زمان آن رسیده که برای تزیین خانه خود از متریالی متمایز استفاده کنید.شیشه های رنگی و صدفهای دریایی یکی از گزینه های مناسبی هستند که از آنها بطور گسترده ای می توان در فضای داخلی و خارجی استفاده کرد.کاربردشیشه های رنگی می تواند به فضای خانه شما رنگی رویایی ببخشد واستفاده ازصدفهای دریایی می تواند احساسی ساحلی در فضای خانه شما ایجاد کند.شما می توانید یک مسیر با صدفهای دریایی در حیاط خود ایجاد کنید که این مسیر ، حس و حال یک رودخانه را تداعی می کند.

شیشه ی رنگی طرح دار یک اثر هنری جذاب است. این شیشه ها به صورتی جادویی نور را از خود عبور می دهند. علاوه بر این شیشه های رنگی کاربری های بی شماری در خانه دارند. پنجره های ارسی دوست داشتنی ایرانی از گذشته نقش مهمی را در زیبایی معماری ایرانی داشته اند.شما به آسانی قادر خواهید بود به کمک این متریال ساده ،شیشه های رنگارنک طرح دار ایجاد کنید.در ضمن به کمک این تکنیک ، کانون توجه ایجاد می شود. موضوع مورد انتخاب شما برای پنجره می تواند هر چیزی باشد که در تخیل شما می گنجد.