اتاق کار انفرادی

اتاق کار Brody یک محیط کوچک‌شده و شخصی است که برای افزایش راحتی و تمرکز طراحی‌شده است و شامل تمام وسایل و امکاناتی است که شخص در هنگام کار کردن یا درس خواندن به آن‌ها نیاز دارد. این محصول شامل یک صندلی راحت، زیرپایی، یک صفحه قابل تنظیم برای قرار دادن لپ‌تاپ، تبلت، کتاب و .. ، پریز برق برای شارژ دستگاه‌های مورداستفاده ، چراغ، میز و دیگر امکانات است.

همچنین این محصول می‌تواند به‌صورت تکی و جدا استفاده شود و یا به شکل‌های مختلفی در کنار هم چیده شود و شکل‌های مختلفی از ارتباط با دیگران را به وجود آورد.

طراحی مناسب با بدن شما
این محصول به‌گونه‌ای طراحی‌شده است که راحتی بسیار زیادی دارد و طراحی آن بسیار دقیق، فکر شده و ارگونومیک بوده است. همچنین در آن از تکنولوژی Live Lumber استفاده‌شده است که یک ویژگی منحصربه‌فرد و قابل تنظیم برای پشت صندلی است و آسیب و فشارهایی که معمولاً صندلی به کمر و پشت وارد می‌کند را کاهش می‌دهد.
صفحه کار قابل تنظیم این محصول نیز این امکان را می‌دهد تا این صفحه به‌راحتی در مقابل چشم و در ارتفاع مناسب قرار گیرد و از آسیب‌های وارد به گردن جلوگیری می‌کند.

طراحی مناسب با ذهن شما
افراد معمولاً به‌راحتی حواسشان پرت‌می‌شود و مدت‌زمان زیادی طول می‌کشد تا دوباره تمرکز پیدا کنند و این موضوع برای کارمندان یا دانش‌آموزان یک مشکل به‌حساب می‌آید. در این زمینه این محصول به‌گونه‌ای طراحی‌شده است که شمارا از حواس‌پرتی‌های دیداری و محیط جدا می‌کند، حریم خصوصی شمارا نگه می‌دارد و احساس امنیت روانی ایجاد می‌کند.

طراحی مناسب برای کسب‌وکار
این محصول با توجه به ویژگی‌هایی که دارد به شرکت‌ها این امکان را می‌دهد تا بازدهی بیش‌تری داشته باشند و جایگزین بسیار مناسبی برای فضاهای محصور اداری و سایت‌ها است. و این اجازه را می‌دهد تا با توجه به مکان‌ها و موقعیت‌های مختلف به شکل‌های متفاوتی چیده شود و در هریک کارکرد مخصوص و مناسب خود را داشته باشد.

تعدادی از مشکلاتی که این محصول سعی در رفع آن‌ها داشته است:
۱. صندلی‌های معمولی برای منتظر ماندن ساخته‌شده‌اند و مناسب کار نیستند.
۲. صندلی‌ها معمولاً راحت به نظر می‌آیند ولی کمتر راحت هستند و ارگونومی دارند و در طولانی‌مدت آسیب‌های جدی به بدن وارد می‌کنند.
۳. افراد به چیزی بیش‌تر از یک صندلی برای انجام کارهایشان نیاز دارند. باید جایی برای دستگاه‌های مورداستفاده آن‌ها مانند لپ‌تاپ و همچنین منبع انرژی و برق آن‌ها پیش‌بینی شود.
۴. دانشگاه‌ها و دفاتر اداری امروزه بسیار وسیع و باز هستند و به همین دلیل تمرکز افراد بسیار کم است.

جزئیات محصول:

اندازه‌های محصول برای تولید:

برای اطلاعات بیش‌تر در مورد محصول و چگونگی تولید آن می‌توانید از سایت زیر استفاده کنید و مقالات مربوط به این محصول و دیگر تصویر ها را دانلود کنید.