اتاق نشیمن
نشیمن و پذیرایی

اتاق نشیمن

۰
(۰)
سبک در خانه های مدرن به طور فزاینده ای در حال تبدیل شدن به یک انتخاب شخصی است تا یک پارامتر تعریف شده صنعتی.در سال ۲۰۱۶ خواهید دید که برای طراحی اتاق نشیمن صاحب خانه و طراحان به همراه هم یک سبک شخصی را ایجاد کرده و دو یا سه سبک منحصر به فرد و متفاوت را با هم ترکیب می کنند.التقاطی و قومی یا نخ نما و شیک و مدرن، ترکیب خود را ایجاد کنید.
این نسل به سمت سبزتر،تمیزتر و سبک زندگی سیاره پسند تر حرکت می کند.لازم نیست چیزی به هدر برود ،هر چیزی در اتاق زیرشیروانی یا انباری شما می تواند با خلاقیت به شکل جدیدی استفاده شود.امید است با این روش شما نیز بخشی از موج سبز مرسوم شوید.
در ۲۰۱۶ و ادامه طراحی پایدار روش های بسیاری وجود دارد که اتاق نشیمن شما طبیعی تر باشد و در آن کمتر از پلاستیک استفاده شده باشد.شما می توانید یک دیوار سبز عالی به اتاق نشیمن اضافه کنید یا استفاده از میزهای عسلی با فرم های ارگانیک و ایجاد محیطی گرم ودلچسب.همه چیز استفاده مجدد وبازیافت و کمی هم رنگ سبز است.
آشپزخانه به حیاط خلوت دسترسی دارد،فضای نهارخوری در ارتباط با پاسیو می باشد و منظره و دید اتاق نشیمن خط آسمان شهر و خط افق است.امسال مجددا سالی است که فضای بیرون به داخل مرتبط می شود.تاکید بر استفاده از مناظر و دید به فضای خارج می باشد و دکور و فضای داخلی در نقش دوم هستند.حتی اگر فضای شما دید و منظر خوبی ندارد سعی کنید با استفاده از نورهای مناسب و طبیعی و تهویه مناسب احساس بسته بودن در یک اتاق را از بین ببرید.
چرا اتاق های نشیمن در سال ۲۰۱۶ سایه هایی ازرنگ های صورتی و آبی دارد؟در این راستا پنتون قطعا از انتخاب این رنگ ها به عنوان رنگ سال هدفی دارد.البته شما محدود و محکوم به استفاده از رنگ سال نیستید ولی استفاده از آنها باعث می شود سبک شما محبوب تر باشد.البته آنهایی که به دنبال گزینه های جسورانه تری هستند می توانند با استفاده از تنالیته درخشان تری از هر دورنگ در اتاق نشیمن البته با احتیاط استفاده کنند. ویا شما می توانید از بافت های مخملی استفاده نمایید!

http://www.decoist.com

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

مطالب مرتبط