اتاق خواب نوجوان

این اتاق خواب نوجوان خلاقانه توسط طراحی به نام Martin Donnell از کشور چین طراحی شده است. کانسپت طراحی این اتاق خواب نوجوان، رشته های طویل DNA می باشد. DNA اطلاعاتی را در خود جای داده که نسل به نسل منتقل می شود و در واقع راز حیات را در خود گنجانده است.

کانسپت طراحی نوید داشتن اتاق خوابی فوق مدرن را می دهد، اتاق خوابی که با الهام از فیلم ۲۰۴۶ طراحی شده و مبلمان به کار رفته در آن در امتداد یک خط ، درست مانند رشته های DNA به یکدیگر متصل شده اند.در فیلم ۲۰۴۶ می بینیم که در یک آینده بسیار دور، یک شبکه عظیم راه آهن تمام زمین را به هم متصل کرده است. دنیا یک ناکجا آباد وسیع است که در آن روح‌های تنها در تلاش هستند تا به مکانی رمزآلود به نام ۲۰۴۶ برسند .در دنیای ۲۰۴۶ هیچ چیز هیچ وقت تغییر نمی‌کند، بنابراین هیچ فقدان یا ناراحتی در آن وجود ندارد.

این اتاق خواب فوق مدرن را می توان در دونوع چوبی و فایبرگلاس تهیه کردنوع چوبی آن نمایی طبیعی تر خواهد داشت و نوع فایبرگلاس حسی مدرن را به نمایش می گذارد.قطعات به صورت جداگانه قابل تهیه و مونتاژ هستند که این کار توسط خود نوجوان نیز قابل انجام است.مونتاژ قطعات می تواند باعث تقویت مهارتها در نوجوان شود و وی را از همان دوران به طراحی مبلمان علاقه مند کند.

مدل طراحی شده در مقیاس ۱ به ۲ همراه با تیم طراحی