آپارتمانی روشن با دیوارهای جذاب ،برای یک خانواده چهارنفری
معماری و دکوراسیون خانه

آپارتمانی روشن با دیوارهای جذاب ،برای یک خانواده چهارنفری

۰
(۰)

Chris Grimely از شرکت معماری over under که مرکز آن در بوستون است با طراحی فضایی روشن و بازدریک ساختمان دو خوابه برای خانواده ای پرجمعیت استعداد خود و همسرش Kelly Smith را درطراحی نشان داده است.

این زوج، زمانی که تجارت خود را در عرصه طراحی با ایجاد استودیوی طراحی و معماری Over under و شرکت طراحی و توزیع Filzfelt شروع کردند، در اولین برنامه فروش خانه در بوستون، آپارتمانی را در انتهای جنوبی بوستون خریداری کردند.در ابتدا آن ها باز شو ها را در دیوارها کاهش دادند و با حذف فرش ، کف را به رنگ گاراژ در آوردند.

آشپزخانه به طور کامل ، به منظور بهره بردن از فضای آن مورد بررسی قرار گرفت. با حذف فضای قبلی ، آشپزخانه ای جدیدکه به اتاق غذاخوری باز می شد ایجاد شد.

جای یخچال برای دسترسی بهتر به کابینت های بالایی و ایجاد فضای بیشتر برای کابینت ها که در تهیه غذا ، از لوازم داخل آن بهره برده می شود تغییر داده شد.

در ابتدا در همه محصولات چوبی جهت افزایش زیبایی ضامن هایی تعبیه شد ، اما به زودی مالکان خانه دریافتند که ناخودآگاه با استفاده از این ضامن ها فضای ایمن تری را برای کودکشان به وجود آورده اند.

بعد ها وقتی کودکشان شروع به راه رفتن کرد ، والدینش اسباب بازی ها و لوازم کودک را در قسمتی از اتاق قرار دادند که کودک به آسانی بتواند با باز و بسته کردن ضامن به آن ها دست یابد.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

مطالب مرتبط