چیدن مبلمان
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

ده قانون ساده برای چیدن مبلمان

همیشه در هنگام شروع چیدن مبلمان به نظر کار بسیار سختی است. درست زمانی که با یک اتاق خالی و مبلمانی که در دسترس...

ادامه مطلب

چیدمان مبلمان
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

راهنمایی برای چیدمان مبلمان در فضاهای نامتعارف

چیدمان مبلمان برای بسیاری از ما یک معضل بزرگ است. البته این کار در خانه‌های بزرگ و جادار که فضای کافی دارند می‌تواند به آسان تر صورت پذیرد اما با فضاهای نامتعارف باید چه کرد؟ در این مطلب راه‌حل‌هایی کارآمد برای این مشکل را با شما درمیان می‌گذاریم تا از این پس بدون نگرانی بتوانید در هر فضایی به بهترین شکل ممکن مبلمان خود را بچینید.

ادامه مطلب

الگوی سه‌تایی در دکوراسیون
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

ده راهنمایی برای استفاده از قاعده الگوی سه‌تایی در دکوراسیون

الگوهای مختلفی برای زیباسازی خانه وجود دارد، اما رعایت الگوی عدد سه، زیبایی و جذابیت بصری ویژه ای را در چیدمان و دکوراسیون خانه ایجاد می کند. در این مطلب ما ده ایده برای استفاده از قاعده الگوی سه‌تایی در دکوراسیون را برای شما عنوان کرده‌ایم که تنها کافی است با رعایت آنها، چیدمان خانه خود را تغییر دهید. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

قرینه سازی با مبل راحتی
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

قرینه سازی با مبل راحتی، نامتعارف اما جذاب

قرینه سازی، به معنی حفظ تعادل با قرار دادن دو عنصر هم وزن در مقابل یکدیگر است. در طراحی دکوراسیون داخلی، با قرار دادن مبل راحتی به آسانی می‌توانید به تقارن برسید، اما باید توجه داشته باشید که این مبلمان چگونه و کجا قرار می‌گیرند.

ادامه مطلب

گردش در بازار مبلمان منزل
ادامه مطلب
راهنمای خرید

گردش در بازار مبلمان منزل همراه با خوگر (قسمت دوم)

تنوع بی‌نظیر مبلمان منزل در بازار موجب سردرگمی خریداران هنگام انتخاب می‌شود. در واقع مبلمان منزل به انواع مختلفی تقسیم می‌شود که مبل راحتی تنها یکی از بخش‌های آن به شمار می‌رود. با این وجود مبل‌های راحتی نیز خود به دسته‌های متعددی تقسیم می‌شوند. در قسمت پیش به بررسی برخی مبل‌های جمع‌وجور، توگو و ست‌های راحتی رنگارنگ و متفاوت پرداختیم. اما هرچه به گشت‌وگذار خود در بازار ادامه دادیم با طرح‌های جدید با کاربری‌های متنوع‌تر برخوردیم. در نتیجه تصمیم گرفتیم که در این قسمت نیز به بررسی دیگر گونه‌های مبل راحتی بپردازیم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

ایده‌هایی برای چیدمان مبل اتاق نشیمن
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

ایده‌هایی برای چیدمان مبل در اتاق نشیمن

اتاق نشیمن می‌تواند کاربردهای متفاوتی داشته باشد. برخی از آن به‌عنوان محلی برای جمع شدن اعضای خانواده استفاده می‌کنند. جایی که بعد از یک روز پر مشغله در آن استراحت کرده و با یک‌دیگر معاشرت می‌کنیم. درحالی که برای برخی دیگر از افراد این اتاق محل پذیرایی از مهمان‌ها نیز هست. شما ممکن است عضو هر یک از این دو دسته باشید. در هر صورت، دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن در زندگی شما تأثیر به‌سزایی خواهد داشت. نحوه‌ی چیدمان مبلمان، عنصر اصلی دکوراسیون این اتاق محسوب می‌شود. ممکن است برای همه‌ی ما پیش آمده باشد که وقتی وارد اتاق نشیمن خانه‌ای شده‌ایم، احساس خفگی و سنگینی کرده باشیم. این موضوع به احتمال زیاد رابطه‌ای مستقیم محل قرار گرفتن مبل‌ها دارد. در این مطلب ایده‌هایی را برای چیدمان بهتر مبلمان در اتاق نشیمن بررسی می‌کنیم. توجه داشتن به این نکات و ایده‌ها به ما کمک می‌کند که علاوه بر زیباتر ساختن محیط اتاق نشیمن خود، آن را اصولی‌تر دکور کنیم. 

ادامه مطلب

چیدمان خانه
ادامه مطلب
معماری و دکوراسیون خانه

چیدمان خانه

این خانه کوچک ۱۳ متر مربعی یک نمونه اولیه برای مسکن دانشجویی است.چیدمان خانه برای این مسکن دانشجویی به نحوی طراحی شده است که علاوه بر رفع همه نیازهای افراد ساکن در آن، با فضای کوچک این خانه ها نیز سازگاری داشته باشد.

ادامه مطلب