چه چیزهایی برای هر اتاق نشیمن لازم است؟
ادامه مطلب
نشیمن و پذیرایی

چه چیزهایی برای هر اتاق نشیمن لازم است؟

می‌خواهید برای عید مبلمان زیبا و گران قیمت بخرید؟ رنگ دیوار و پرده‌ها را عوض کنید؟ خانه‌تان خوش به حالش می‌شود اما خودتان چطور؟ مطمئنید تمام ملزوماتی که برای گذراندن اوقات خوش تعطیلات در اتاق نشیمن لازم است را آماده کرده‌اید؟ احتمالا هنوز مردد نشده‌اید و قاطعانه از تصور چیدمان جدید لذت می‌برید. اما به این یک ماه آخر سال و خانه تکانی فکر کنید، چه شد که اتاق نشیمن به حال و روزی افتاد که تمیز کردنش وقت زیادی را برد؟ چه شد که احساس دلگیری کردید و تصمیم گرفتید کل مبلمان را تغییر دهید؟ گاهی با وجود اینکه نشیمن را با مبلمانی که دوست داریم، دکور کرده‌ایم اما همچنان کم و کاستی در آن وجود دارد. کم و کاستی که باعث به هم ریختگی سریع اتاق نشیمن می‌شود و یا باعث می‌شود خیلی زود همه چیز در اتاق برای ما و البته مهمان نوروزی تکراری و کلیشه‌ای بنظر برسد. در ادامه کمپین #خانه_نو_کن   عناصر کلیدی را معرفی کردیم که به پیشنهاد دکوراتورها وجودشان در هر اتاق نشیمن لازم است.

ادامه مطلب

چیدن اتاق نشیمن
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

هنگام چیدن اتاق نشیمن این اشتباهات را مرتکب نشوید

آیا تا به حال احساس کرده‌اید که دکوراسیون اتاق نشیمن شما نامناسب است و نتوانستید به درستی آن را طراحی کنید؟ اتاق‌ نشیمن یکی از پر استفاده‌ترین فضاهای خانه است که نیاز به یک دکوراسیون خوب دارد تا جریان رفت و آمد در این فضا به خوبی شکل بگیرد. رعایت فاصله و چیدمان صحیح مبلمان در اتاق نشیمن دو عنصر کلیدی در راحتی و کاربردی بودن این مکان هستند. ما در این مطلب به چند مورد از اشتباهاتی که در هنگام چیدمان اتاق نشیمن ممکن است اتفاق بیافتد اشاره خواهیم کرد تا زمانی که شما تصمیم به تغییر دکوراسیون اتاق نشیمن خود گرفتید با رعایت آنها به نتیجه بهتری دست یابید.

ادامه مطلب

چیدمان مبلمان
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

راهنمایی برای چیدمان مبلمان در فضاهای نامتعارف

چیدمان مبلمان برای بسیاری از ما یک معضل بزرگ است. البته این کار در خانه‌های بزرگ و جادار که فضای کافی دارند می‌تواند به آسان تر صورت پذیرد اما با فضاهای نامتعارف باید چه کرد؟ در این مطلب راه‌حل‌هایی کارآمد برای این مشکل را با شما درمیان می‌گذاریم تا از این پس بدون نگرانی بتوانید در هر فضایی به بهترین شکل ممکن مبلمان خود را بچینید.

ادامه مطلب

چیدمان اتاق نشیمن
ادامه مطلب
نشیمن و پذیرایی

راه‌هایی برای چیدمان اتاق نشیمن بدون مبل و کاناپه!

دلایل مختلف و بسیاری وجود دارد که شما را از گذاشتن مبل و کاناپه در اتاق نشیمن منصرف می‌کند و در نتیجه کاربرد مبل برای شما کم‌رنگ‌تر می‌شود. ممکن است اتاق نشیمن منزل شما کوچک باشد و فضای لازم برای مبلمان و کاناپه نداشته باشد. یا اینکه ترجیح می‌دهید از وسایلی که مخصوص نشستن هستند و می‌توانند جای خالی کاناپه را پر کنند، استفاده کنید. در این مطلب با راه‌های مختلف جهت جایگزینی مبلمان و کاناپه با اشیاء جذاب و پرکاربرد دیگر آشنا خواهید شد.

ادامه مطلب

رازهای چیدمان
ادامه مطلب
نشیمن و پذیرایی

رازهای چیدمان: پنج چیزی که باعث می شود اتاق نشیمنتان را دوست داشته باشید.

زمانی که به یک خانه جدید می‌روید یکی از مهم ترین تصمیماتی که باید گرفته شود این است که نحوه چیدمان مبلمان و سایر وسایل در اتاق نشمین به چه صورت باشد، یا جهت اتاق نشمین به کدام طرف باشد.

به طور کلی می توان گفت یکی از اصلی ترین بخش های منزل اتاق نشیمن است چه در یک خانه ویلایی زندگی کنید چه در یک آپارتمان کوچک!

اتاق نشیمن یکی از مهم ترین مکان ها در خانه است، چرا که در آن از مهمانان پذیرایی می کنید و بعد از گذراندن یک روز سخت کاری، در اتاق نشیمن دور خانواده جمع میشوید و اوقاتی را با هم می گذرانید. لذا این اتاق علاوه بر اینکه باید چیدمان زیبایی داشته باشد، می بایست احساس آرامش را نیز فراهم کند. 

شاید در وهله ی اول، این کار سخت و پر هزینه به نظر برسد، اما در ادامه ی مطلب خواهید دید که با ۵ روش ساده می توانید، به راحتی اتاق نشیمن را به مکانی دوست داشتنی تبدیل کنید.
 

ادامه مطلب

اتاق نشیمن
ادامه مطلب
نشیمن و پذیرایی

اتاق نشیمن

در اینجا می خواهیم نگاهی داشته باشیم به روندی که اتاق نشیمن را در سراسر جهان در سال پیش رو شکل می دهد.برخی از این طرح های انتخاب شده به نظر می آید ادامه طرح های برتر نیمه دوم سال گذشته است.در حالیکه برخی دیگر توسط رهبران صنعت و طراحان برتر دنیا تعریف شده اند و سپس آنهایی که توسط صاحبان خلاقشان و علاقه آنها به سبکی خاص طراحی شده اند.اگر شما به فکر تغییر دکوراسیون اتاق نشیمن خود هستید این عناصر مد روز را از دست ندهید.

ادامه مطلب

طراحی اتاق نشیمن
ادامه مطلب
نشیمن و پذیرایی

طراحی اتاق نشیمن

اتاق نشیمن اغلب اولین اتاقی است که توسط بازدیدکنندگان دیده می شود و محلی است که چگونگی احساس مهمانان را برای ماندن در خانه شما به وجود می آورد.اتاق نشیمن همچنین فضایی است که سرگرم کننده برای دوستان و آرام بخش برای خانواده است و طراحی اتاق نشیمن باید منعکس کننده این موضوع باشد.در اینجا می خواهیم نمونه هایی از طراحی اتاق نشمین زیبا و خیره کننده را نشان دهیم.

ادامه مطلب

اتاق نشیمن شهری
ادامه مطلب
فضای باز

اتاق نشیمن شهری

اثر: اتاق نشیمن شهری
هنرمند: Eddy Kaiser
نوع : چیدمان شهری، موقت
سال: ۲۰۱۲

ادامه مطلب

چیدمان اتاق نشیمن
ادامه مطلب
نشیمن و پذیرایی

چیدمان اتاق نشیمن

در چیدمان اتاق نشیمن فاکتورهای زیادی وجود دارد که باید به آن توجه شود از جمله اندازه اتاق و نوع مبلمان و طیف رنگ آنها. ایجاد تنوع در دکوراسیون خانه یک عامل مهمی می باشد که امروزه طراحان به آن توجه بسیاری دارند.
حس تعادل و آرامش در چیدمان و طراحی این خانه به وضوح دیده می شود. شرکت Mim (شرکت طراحی داخلی)این خانه را که واقع در برایتون استرالیا می باشد را طراحی کرده اند.

ادامه مطلب