دکوراسیون نشیمن نامتعارف
ادامه مطلب
نشیمن و پذیرایی

دکوراسیون اتاق نشیمن کوچک و نامتعارف

چیدمان مبلمان برای بسیاری از ما یک معضل بزرگ است. البته این کار در خانه های بزرگ و جادار که فضای کافی دارند می...

ادامه مطلب

راهنمای گام‌به‌گام چیدمان اتاق نشیمن
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

راهنمای گام‌به‌گام چیدمان اتاق نشیمن

در این مطلب اتاق نشیمن زیبایی را می‌بینید که تمام اجزای مورد نیاز یک اتاق کامل را در خود جای داده و به‌خوبی بین اجزای آن تعادل برقرار شده است. روش چیدمان این فضا به‌رغم پیچیدگی‌ای که دارد، فضایی گرم و دوستانه را ایجاد کرده. طراح با این روش هماهنگی بین اجزا را کاملا رعایت کرده است. این دکوراسیون، علاوه‌بر آرامشی که القاء می‌کند، به بودجه‌ بالایی نیاز ندارد و با سبک‌‌های مختلف بسیاری همخوانی دارد. همچنین این تصویر نمونه‌ بارزی از یک چیدمان گام‌به‌گام است. این نحوه‌ چیدمان، روش موردعلاقه‌ من برای دکوراسیون یک اتاق خالی است. در ادامه مراحل چیدمان این اتاق را بررسی خواهیم کرد. توجه داشته باشید که بسیاری از ایده‌‌هایی که در این مطلب مطرح می‌شوند، برای اتاق نشیمن شما هم قابل استفاده‌اند.

ادامه مطلب

چیدن اتاق نشیمن
ادامه مطلب
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

هنگام چیدن اتاق نشیمن این اشتباهات را مرتکب نشوید

آیا تا به حال احساس کرده‌اید که دکوراسیون اتاق نشیمن شما نامناسب است و نتوانستید به درستی آن را طراحی کنید؟ اتاق‌ نشیمن یکی از پر استفاده‌ترین فضاهای خانه است که نیاز به یک دکوراسیون خوب دارد تا جریان رفت و آمد در این فضا به خوبی شکل بگیرد. رعایت فاصله و چیدمان صحیح مبلمان در اتاق نشیمن دو عنصر کلیدی در راحتی و کاربردی بودن این مکان هستند. ما در این مطلب به چند مورد از اشتباهاتی که در هنگام چیدمان اتاق نشیمن ممکن است اتفاق بیافتد اشاره خواهیم کرد تا زمانی که شما تصمیم به تغییر دکوراسیون اتاق نشیمن خود گرفتید با رعایت آنها به نتیجه بهتری دست یابید.

ادامه مطلب

چیدمان اتاق نشیمن
ادامه مطلب
نشیمن و پذیرایی

راه‌هایی برای چیدمان اتاق نشیمن بدون مبل و کاناپه!

دلایل مختلف و بسیاری وجود دارد که شما را از گذاشتن مبل و کاناپه در اتاق نشیمن منصرف می‌کند و در نتیجه کاربرد مبل برای شما کم‌رنگ‌تر می‌شود. ممکن است اتاق نشیمن منزل شما کوچک باشد و فضای لازم برای مبلمان و کاناپه نداشته باشد. یا اینکه ترجیح می‌دهید از وسایلی که مخصوص نشستن هستند و می‌توانند جای خالی کاناپه را پر کنند، استفاده کنید. در این مطلب با راه‌های مختلف جهت جایگزینی مبلمان و کاناپه با اشیاء جذاب و پرکاربرد دیگر آشنا خواهید شد.

ادامه مطلب

نحوه ی چیدمان مبلمان در نشیمن های کوچک
ادامه مطلب
سبک زندگی

نحوه ی چیدمان مبلمان در نشیمن های کوچک

اگر به تازگی به آپارتمانی کوچک نقل مکان کرده اید، نگران نباشید دنیا به آخر نرسیده ، بعضی افراد حتی معتقدند خانه ای با نشیمن کوچک صمیمی ترو راحت تر است تنها مشکل شاید چیدمان مبلمان در این فضا باشد که ما در ادامه ی این مطلب شما را با تکنیکهایی برای چیدمان مبلمان این فضا آشنا خواهیم کرد. 

ادامه مطلب

چیدمان اتاق نشیمن
ادامه مطلب
نشیمن و پذیرایی

چیدمان اتاق نشیمن

در چیدمان اتاق نشیمن فاکتورهای زیادی وجود دارد که باید به آن توجه شود از جمله اندازه اتاق و نوع مبلمان و طیف رنگ آنها. ایجاد تنوع در دکوراسیون خانه یک عامل مهمی می باشد که امروزه طراحان به آن توجه بسیاری دارند.
حس تعادل و آرامش در چیدمان و طراحی این خانه به وضوح دیده می شود. شرکت Mim (شرکت طراحی داخلی)این خانه را که واقع در برایتون استرالیا می باشد را طراحی کرده اند.

ادامه مطلب