۵ رویکرد چیدمان آشپزخانه سال ۲۰۱۸

با فرا رسیدن سال جدید، بسیاری به تغییر و تحول در محیط زندگی خود فکر می کنند. چیدمان محل زندگی یکی از اصلی‌ترین موضوعاتی است که تاثیر زیادی در یک شروع دوباره و پرانرژی دارد دارد. اما سوال اینجاست که چیدمان کدام فضا باید تغییر دهیم و به چه شکل دیگری درآوریم؟ همچنین چه فضایی بیشترین تأثیر را در خانه و روحیه‌ی اعضای آن دارد؟ بی شک این تغییر و تحول باید در بخشی از خانه که رفت و آمد زیادی در آن صورت می گیرد و دائما در برابر چشم ساکنین قرار دارد صورت گیرد. این فضا جایی نیست جز آشپزخانه!
در ادامه به بررسی ۵ رویکرد چیدمان در آشپزخانه در سال ۲۰۱۸ می‌پردازیم تا با چشم اندازی روشنتر به تغییر فضای آشپزخانه خود فکر کنید.

دکوراسیون شیشه ای آشپزخانه

یک آشپزخانه شیشه ای به این خانه قدیمی اضافه شده است.زمانی که صاحبان این خانه قدیمی در انگلستان خواستند که بخشی را به خانه خود اضافه کنند از  Alex Saint از گروه معماری    bulthaup by Kitchen Architecture خواستند که در این زمینه به آن ها کمک کند.

طراحی آشپزخانه اپن

طراحی آشپزخانه اپن به دلایل بسیاری مورد علاقه است. اول، می توانید حتی کوچکترین فضا را بزرگتر و روشن تر نشان دهد. یک آپارتمان کوچک با آشپزخانه بدون پنجره به اتاق نشیمن رامی توان با جایگزین کردن دیوار با یک جزیره یا میز به یک فضای پر نور تبدیل کرد.سیالیت بین آشپزخانه اپن و نشیمن […]