نمایشی انتزاعی از واقعیتهای معماری
ادامه مطلب
عکاسی در معماری و دکوراسیون

نمایشی انتزاعی از واقعیتهای معماری

جنگلهایی بتنی از برج ها ، ساختمانها و سازه های معماری این بار سوژه ی یکی از عکاسان خلاق ساکن بیروت به نام Serge Najjar شده است.

ادامه مطلب

دکور فانتزی خانه
ادامه مطلب
معماری و دکوراسیون خانه

دکور خانه

دکور این خانه یک فانتزی خالص است و در آن از جلوه های ویژه خاصی مربوط به 20 سال قبل که برای فیلم و...

ادامه مطلب

استفاده از چوب های بامبو در هفته طراحی Beijing
ادامه مطلب
فضای باز

استفاده از چوب های بامبو و ساقه های نیشکر در هفته طراحی Beijing

پس از گذشت سالی پر از توسعه و تحول ، Penda از تاسیسات خود در هفته طراحی واقع در Beijing )BJDW) در سال ۲۰۱۵ پرده برداری کرد. Rising Cones ساختاری است که تماما از چوب بامبو و طناب ایجاد شده است .

ادامه مطلب

رستوران خانه برنج
ادامه مطلب
فضای رستوران و غذاخوری

رستوران خانه برنج

رستوران خانه برنج در شهر گوانگجو چین واقع شده و توسط شرکت AS Design Service Ltd طراحی شده است.خانه برنج،نام تجاری غذاخوری ای می باشد که هدف آن توجه خاص به سرو برنج با کیفیت بالا و سرویس عالی به مشتریان است.

ادامه مطلب

ساختمان خدمات دانشجویی Ngoolark در استرالیا
ادامه مطلب
فضای آموزشی و کتابخانه

ساختمان خدمات دانشجویی Ngoolark در استرالیا

این مجموعه ساختمانی برای رفع نیازهای زندگی دانشجویی است که مجموعه ای تعاملی و یکپارچه را ایجاد کرده است که با عملکردهای مختلف به دنبال فراهم کردن بالاترین کیفیت خدمات برای جامعه دانشجویی است.این پروژه فضایی آرامش بخش و چند جانبه را برای دانشجویان فراهم کرده است که بتوانند به انجام امور مرتبط با دانشگاه اعم از امور تحقیقاتی،امور کامپیوتری،مطالعه، انتشار تجربیات و معلومات،بحث و تبادل نظر و ملاقات با دیگر افراد بپردازند.علاوه بر این دانشجویان می توانند از کتابخانه ای که در این مجموعه برای آن ها مهیا شده است استفاده کنند.
این مجموعه شامل محل خرید،انجمن،کافی شاپ،فضای سبز و … می باشد.

ادامه مطلب

25 آرشتیکت (معمار) که باید بشناسیم
ادامه مطلب
بزرگان معماری

۲۵ آرشتیکت (معمار) که باید بشناسیم (بخش یک :پنج معمار نخبه از متولدین نیمه دوم قرن نوزدهم)

در ۱۵۰ سال اخیر که دوران معماری مدرن آغاز شده است ، دوره متفاوتی از هنر توسعه یافته است و بدین ترتیب نگاه ما نسبت به هر آنچه که در شهر ها و در اطرافمان مشاهده می کنیم کاملا متفاوت شده است و این تفاوت دیدگاه حاصل تلاش و کوشش بزرگان معماری این دوران در جهت هر چه بیشتر مردمی نمودن این هنر است ، به نحوی که در زندگی روزانه مردم ، در خانه ها و اماکن عمومی ، هنر معماری و طراحی و دکوراسیون وارد گردد.
در اینجا ۲۵ تن از برگزیدگان ایشان که به کوشش گروهی از رسانه های معتبر جهانی انتخاب شده اند. در قالب پنج ایده بوک منتشر خواهد شد.

ادامه مطلب