صندلی اداری sayl
ادامه مطلب
فضای اداری

نگاهی به صندلی اداری sayl محصولی از شرکت هرمان میلر

امروزه صندلی‌های اداری به نمادی از پیشرفت‌ تکنولوژی تبدیل شده‌اند و هر ساله با امکانات و قابلیت‌های جدیدی به بازار عرضه می‌شوند. این پیشرفت قابل توجه در ساخت صندلی اداری موجب شده تا خریداران نیز تنها به چشم یک کالای مصرفی به آن نگاه نکنند. خریدار امروز علاوه بر راحتی، ویژگی‌هایی نظیر استحکام، زیبایی و حفظ سلامت را نیز مد نظر قرار می‌دهد. در این میان شرکت هرمان میلر از تولیدکنندگانی است که همیشه به تمام ویژگی‌های مورد انتظار خریداران توجه کرده و حتی از مخاطبش جلوتر است. به همین جهت در کارنامه‌‌اش محصولات ماندگار و پرفروشی به چشم می‌خورد. یکی از این محصولات جذاب و دوست‌داشتنی صندلی اداری SAYL است که با طراحی متفاوت خود چشم هر بیننده‌ای را به خود خیره می‌کند.

ادامه مطلب

صنعت مبلمان اداری آمریکا
ادامه مطلب
فضای اداری

هرمان میلر، غول کهنه کار صنعت مبلمان اداری آمریکا

در صنعت مبلمان اداری نام‌هایی حضور دارند که شنیدن آنها یادآور محصولاتی با طراحی متفاوت و البته با کیفیت است. بی‌شک یکی از این نام‌ها شرکت هرمان میلر (Herman miller) است که دهه‌هاست به تولید مبلمان و محصولات اداری می‌پردازد و نه تنها در بازار مبلمان آمریکا بلکه در سایر کشورهای جهان نیز شناخته شده است. این شرکت در طول بیش از یک قرن فعالیت خود طرح‌های منحصر به فردی را ارائه کرده که هر کدام پیشرفتی چشمگیر در زمینه خود محسوب می‌شدند. این موضوع سبب شد تا در این نوشتار به معرفی این برند معتبر جهانی بپردازیم. 

ادامه مطلب

مبلمان مدولار هرمان میلر
ادامه مطلب
طراحی صنعتی

یک مبلمان مدولار از هرمان میلر

آیا تا به حال نام مبلمان مدولار را شنیده‌اید؟ مبلمان مدولار به محصولاتی گفته می‌شود که با امکان چینش و استقرار متعدد، کاربری‌های متفاوتی به خود می‌گیرد. این سبک از طراحی در سال‌های اخیر به دلایل مختلف از جمله کاهش مساحت مفید منازل و ادارات و افزایش قیمت مبلمان بسیار مورد توجه طراحان و خریداران قرار گرفته است. حال استودیو Industrial Facility در لندن، یک سیستم نشیمن مدولار با نام Plex را برای شرکت آمریکایی  هرمان میلر (Herman Miller) طراحی کرده است که قطعات آن به شکل‌های مختلفی به یکدیگر متصل می‌شوند و با توجه به نیازهای هر محیط، ظاهری متفاوت به خود می‌گیرند.

ادامه مطلب

پرفروش‌ترین صندلی اداری
ادامه مطلب
فضای اداری

ناگفته‌هایی از پرفروش‌ترین صندلی اداری آمریکا

قرار نیست همیشه آثار باستانی، برج‌های بلند یا هنرپیشه‌های بزرگ در جهان معروف شوند. گاهی یک وسیله نیز می‌تواند به شهرتی بزرگ در جهان دست یابد و صندلی اداری Aeron یکی از مثال‌های بارز این موضوع است. این صندلی حاصل تلاشی ۱۰ ساله برای ساخت یک محصول با تکنولوژی بالا برای کارمندان است. شهرت صندلی به اندازه‌ای است که عنوان پرفروش‌ترین صندلی اداری تاریخ آمریکا را از آن خود کرده است. با این وصف اگر به دنبال خواندنی‌های جذاب درباره صندلی اداری Aeron هستید تا انتها با ما باشید.

ادامه مطلب